«Якість Життя» - медичний центр - гастроентерологія

«Якість Життя» - медичний центр - гастроентерологія

add_box Акушерство Анестезіологія Гастроентерологія Генетика Гінекологія Дерматологія ... ще
Клініка «Якість життя» - це нова гастроентерологічна клініка вузької спеціалізації, розташована в центрі Києва. У клініці проводять детальне дослідження організму на інноваційних апаратах експертного класу професійними лікарями вузької спеціалізації!
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб - нд : 9:00 - 15:00
вул. Велика Житомирська, 14на карті
Шевченківський м.Лук'янівська м.Золоті ворота м.Майдан Незалежності

«Якість життя» - сучасна гастроентерологічна клініка, що спеціалізується на здоровому функціонуванні шлунково-кишкового тракту.

У цій клініці ви можете отримати як офлайн- так і онлайн-консультацію від гастроентеролога (дитячого та дорослого), дієтолога, терапевта, кардіолога. Більш того, якщо це необхідно, є можливість збирати консиліум лікарів або організувати виїзд фахівця додому.

У клініці проводяться ендоскопічні дослідження, такі як: відеоколоноскопія, відеоезофагогастродуаденоскопія (ВГДС) з проведенням ендоскопічних маніпуляцій (поліпектомія, взяття біопсії). Також проводимо визначення Helicobacter pylori під час проведення ВГДС. Всі ендоскопічні дослідження проводяться із застосуванням медикаментозного сну.

Також є можливість провести ультразвукову діагностику експертного рівня, що включає в себе проведення всіх видів УЗД з доплерографією, Еластографія компресійним методом і методом здвіговой хвилі з видачею фото УЗД пацієнтові.

У клініці виконують такі маніпуляції і операції, як: крапельна інфузія; підшкірна, внутрішньом'язова, внутрішньовенна ін'єкція.

У клініці використовують такі новітні технології та апарати експертного класу для дослідження організму людини, як: цифровий ендоскоп Evis Exera II Olympus CV - 180 і сучасний ультразвуковий апарат MyLab Eight від компанії Esaote.

Олеся 12 Березень 2024
Сподобалася клініка.  У клініці чудовий сервіс, тихо, спокійно, дуже привітні всі.
Микола 19 Вересень 2021
Клініка мені дуже сподобалась. Все там чисто, охайно та гарне ставлення до пацієнта.
Оксана 24 Червень 2021
Мы поговорили и я не совсем была согласна с лечением, но не возражала. И потом, когда по почте мне пришли назначения, была куча анализов, которые мы с доктором не обговорили! При мне, по  ее назначению было всего два анализа. А когда уехала, анализов стало намного больше. Мне не было объяснено,  зачем это и почему! И анализы совершенно друг другу противоречили.
Надежда 11 Квітень 2021
Клиника сместила мой прием, не акцентировав внимание на который час. Мне пришлось ожидать прием. Администрация на ресепшене обсуждают свои личные проблемы, которые абсолютно не интересны пациентам. Было некомфортно в клинике
Анастасия 03 Лютий 2021
Все понравилось , чисто , стерильно и компетентные врачи и девушка на ресепшн очень милая! Остались довольны посещением этой клиники!
Філії мережі
Все клініки