«Якість Життя» - медичний центр у Гатному

«Якість Життя» - медичний центр у Гатному

add_box Акушерство Гінекологія Неврологія Педіатрія УЗ-діагностика Ендокринологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
«ЯКІСТЬ ЖИТТЯ» - це мережа сучасних смарт клінік. Основною задачею клініки є забезпечення пацієнтів якісним лікуванням у комфортних умовах.
access_time_filled пн - пт : 7:30 - 18:00 access_time_filled сб : 8:00 - 14:00 access_time_filled нд : вихідний
с.Гатне, вул. Оптимістична, 1, 6 секціяна карті
Київська область м.Академмістечко

«ЯКІСТЬ ЖИТТЯ» - це мережа сучасних смарт клінік

Будь яке погіршення стану здоров’я є приводом для консультації з лікарем. Навіть незначні симптоми, які не спричиняють особливого дискомфорту, можуть бути ознаками загрозливих захворювань.

Медичний центр «Якість Життя» у Гатному - надає повний спектр медичних послуг: консультації, вакцинацію, діагностику та лікування багатьох захворювань.

Бажаєте знайти лікаря, якому можна довірити здоров’я та за необхідності отримати кваліфіковану медичну допомогу?  Звернітся до клініки «ЯКІСТЬ ЖИТТЯ». Все в одному місці від консультації лікаря, до діагностики та лікування.

Обладнання клініки:

• В клініці лікарі працюють на сучасних апаратах експерного класу  для дослідження організму людини, а саме: сучасний ультра звуковий апарат MyLab Eight від компанії Esaote.
Ілона 28 Грудень 2023
Консультацією і комфортом в клініці задоволена, дякую.
Анжеліка 23 Листопад 2023
Зробили діагностику, також була на прийомі у лікаря, все пройшло добре, дякую.
Філії мережі
Все клініки