«Якість Життя» - медичний центр - гінекологія

Відгуки про клініку «Якість Життя» - медичний центр - гінекологія

add_box Акушерство Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія УЗ-діагностика Флебологія
«Якість Життя» – це сучасний консультаційно-діагностичний медичний центр, який надає послуги по гастроентерології, гінекології, дерматології. У клініці працюють висококваліфіковані лікарі, які проведуть детальну консультацію як для дітей так і для дорослих. У мед.центрі «Якість Життя» є можливість відразу пройти повне обстеження (ЕКГ, УЗД, еластографія, аналізи).
access_time_filled пн - пт : 7:30 - 17:00 access_time_filled сб : 8:00 - 14:00 access_time_filled нд : вихідний
вул.Тростянецька, 8 Дна карті
Дарницький м.Лівобережна м.Харківська
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
відгуків
Інна 13 Квітень 2024
Акушер-гінеколог Мазур Наталія Анатоліївна, дуже чуйна, приємна та компетентна людина. Консультація пройшла чудово.
Владислава 10 Квітень 2024
Гарні враження, все було швидко і без зауважень
Наталія 23 Березень 2024
В клініці чистенько.
Ангеліна 25 Січень 2024
Сподобалось все у клініці.
Дарина 28 Грудень 2023
Прийом очікували п'ятнадцять хвилин, був збій в записі, до лікаря питань немає. Адміністратор один, людей багато, двадцять хвилин чекала, щоб розрахуватися. Записуєшся на ранок, розраховуєш свій час і потрібно чекати, сервіс не дуже.
Тетяна 25 Листопад 2023
Нормально все пройшло. Маленьке приміщення, трохи не зручне. Але в загальному клініка непогана.
Юлія 03 Липень 2023
Візитом залишилась задоволена.