Академія вашого здоров'я на м. Чернігівська

Академія вашого здоров'я на м. Чернігівська

add_box Акушерство Андрологія Гастроентерологія Гінекологія Кардіологія Косметологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - пт : 7:30 - 20:00 access_time_filled сб : 8:30 - 17:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Червоногвардійська, 12 (вул. Гната Хоткевича, 12)на карті
Дніпровський м.Чернігівська

«Академія вашого здоров'я» на м. Чернігівська надає кожному пацієнту можливість за розумну ціну в короткі терміни поліпшити своє здоров'я, гарантуючи конфіденційність і високий рівень послуг. В даному медичному центрі, який знаходиться на лівому березі в Києві (біля метро Чернігівська), працюють кращі лікарі столиці першої та вищої категорій з великим практичним досвідом.

В «Академії вашого здоров'я» проводиться комплексна діагностика (УЗД, кольпоскопія, ФГДС, цистоскопія, холтер-моніторування, ЕКГ) і лікування патологій в гінекології, неврології, кардіології, офтальмології, ендокринології та ін.

Послуги, які надають в «Академії вашого здоров'я» на м. Чернігівська:

обстеження:

• спірографія з визначенням легеневих обсягів;
  • УЗД (вагітності, молочних залоз, фолікулометрія, нирок, сечового міхура та ін.);

гінекологія:

• радіохвильова абляція дисплазії шийки матки;
  • діатермоконізація шийки матки;
  • радіохвильова деструкція папілом, кондилом і слизових оболонок і т.д .;

урологія:

• уретроскопія;
  • цистоскопія;
  • аналіз секрету передміхурової залози;
  • спермограма;
  • резекція поліпа уретри;
  • медикаментозне видалення кондилом та ін.;

хірургія:

• аноскопія;
  • розтин абсцесу;
  • висічення атером обличчя;
  • висічення новоутворень;
  • лікування гіпертрофічних рубців;
  • масаж (загальний, антицелюлітний, цервіко-краніальний).

Устаткування «Академії вашого здоров'я»:

• апарат УЗД для проведення ультразвукових досліджень;
  • апарат Olympus CLV-U20 - універсальне ксенонове джерело світла. Може працювати з різноманітними ендовідеоскопами, фіборскопами, ендоскопічними системами. За допомогою даного апарату лікар отримує високоякісне зображення.
Раїса 08 Квітень 2024
Непогана клініка, в принципі все є для хорошого проходження послуг у клініці. Хотілось би більше інформативності про самих лікарів у клініці й про їхні послуги. Дуже мало такої інформації.
Наталія 14 Лютий 2024
Дуже сподобалося все у клініці.
Олексій 10 Лютий 2024
Сподобалося все у клініці. Все пройшло добре, без ніяких нарікань.
Катерина 10 Лютий 2024
Сподобалося у клініці.