Академія вашого здоров'я на Подолі

Відгуки про клініку Академія вашого здоров'я на Подолі

add_box Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Масаж Неврологія ... ще
Медичний центр «Академія Вашого здоров'я» — широкопрофільний медичний заклад, у якому працюють висококваліфіковані лікарі, які мають значний досвід роботи, з можливістю в будь-яку хвилину допомогти пацієнтові у вирішенні проблем і труднощів зі здоров'ям
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 8:30 - 17:30 access_time_filled нд : вихідний
вул. Спаська, 5на карті
Подільський м.Контрактова площа
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
15 відгуків
Таїсія 09 Квітень 2024
Сподобалася клініка, все було чудово. Дуже приємні люди працюють на рецепції.
Анастасія 05 Квітень 2024
Хороша клініка, зауважень до персоналу не було
Юлія 05 Квітень 2024
Клініка хороша, черг не було, персонал хороший, все розказали
Татьяна 22 Березень 2024
Доктор Соколова Е.И. перенаправив меня на дальнейшее обследование и я не получила рекомендаций, что мне делать в данный момент. Клиника предоставила мне дополнительные услуги, не спрашивая хочу ли я это. Когда я зашла на сайт клиники и взяла прайс, то выяснилось, что я за некоторые услуги заплатила дважды. Клинике нужно предупреждать пациентов о дополнительных услугах и точно выставлять счет по факту. Я осталась недовольна как работает клиника и доктор
Відповідь клініки 29 Березень 2024
Лікар Соколова К.І. призначила Вам дообстеження, яке вказано у консультативному висновку (заключенні). Після проходження Вами дообстеження з призначеними рекомендаціями Ви маєте звернутися на консультайію до Соколової К.І. Вся ця інформація була додатково озвучена Вам під час прийому у лікаря. Щодо Вашої переплати подвійних послуг, через технічний збій в замовленні двічи було пораховано консультацію лікаря. При розрахунку цю помилку виявили та одразу повернули Вам кошти. Після цього Ви ніяким чином не висловлювали, що Ви чимось залишилися незадоволені.
Яна 07 Березень 2024
Клініка хороша, зауважень до персоналу не було
Олена 02 Березень 2024
Приємна лікарка, надала інформативну та детальну консультацію, клініка також мені сподобалася, звертатимуся і надалі, дякую.
Анастасія 06 Лютий 2024
Сподобалася клініка.
Анна 05 Грудень 2023
Все сподобалось.
Алла 16 Листопад 2023
Персонал  і комфорт хороший. Все було добре. Будемо в майбутньому звертатися у цю клініку ще раз.
Тетяна 29 Вересень 2023
 Клініка стосовно до клієнтів мені не сподобалась. По-перше, на ресепшен мені сказали, що я повинна була приїхати в клініку з записаним  ліками яки приймаю. До цього ніхто мені це не сказав. Друге, в клініці немає оплати терміналом, мені прийшлось бігати по Києву знімати готівку. Від адміністратора клініки почула що мене попереджали, хоча цього не було.
Філії мережі
Все клініки