Академія вашого здоров'я на Подолі

Академія вашого здоров'я на Подолі

add_box Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Масаж Неврологія ... ще
Медичний центр «Академія Вашого здоров'я» — широкопрофільний медичний заклад, у якому працюють висококваліфіковані лікарі, які мають значний досвід роботи, з можливістю в будь-яку хвилину допомогти пацієнтові у вирішенні проблем і труднощів зі здоров'ям
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 8:30 - 17:30 access_time_filled нд : вихідний
вул. Спаська, 5на карті
Подільський м.Контрактова площа

Медичний центр «Академія Вашого здоров'я» створений у кращих традиціях сучасної приватної медицини, а це означає, що тут кожного пацієнта чекає привітний і кваліфікований персонал, провідні лікарі першої і вищої категорій, кандидати медичних наук, нове і багатофункціональне обладнання, комфортна і розслаблююча обстановка.

Напрями

В центрі допомагають пацієнтам за такими напрямками:

• ревматологія;
  • УЗД-діагностика;
  • оториноларингология;
  • психологія.

Обладнання

Медичний центр «Академія Вашого здоров'я» на Подолі має у своєму арсеналі таке обладнання:

• апарат УЗД TOSHIBA;
  • апарат ЕКГ;
  • фіброгастродуоденоскоп.
Владислав 25 Червень 2024
Хороші враження, клініка сподобалася
Анна 21 Червень 2024
Візитом в клініку задоволена
Наталія 04 Червень 2024
Флейшман Марина Русланівна - доволі хороший лікар, якісно надала послуги. Доступно та зрозуміло усе пояснила. Лікар мені сподобався. У клініці на жаль не було світла, тому не змогли надати усі медичні послуги - це трішки не сподобалося.
Яна 26 Квітень 2024
Клініка сподобалася
Таїсія 09 Квітень 2024
Сподобалася клініка, все було чудово. Дуже приємні люди працюють на рецепції.
Філії мережі
Все клініки