Академия вашего здоровья на м. Черниговская

Отзывы о клинике Академия вашего здоровья на м. Черниговская

add_box Акушерство Андрология Гастроэнтерология Гинекология Кардиология Косметология ... еще
Парковка Оплата карточкой Wi-Fi зона
access_time_filled пн - пт : 7:30 - 20:00 access_time_filled сб : 8:30 - 17:00 access_time_filled вс : выходной
ул. Красногвардейская, 12 (ул. Гната Хоткевича, 12)на карте
Днепровский м.Черниговская
Обратитесь ли вы снова в клинику?
Да Нет
Ваша оценка клинике
161 отзыв
Анонімно 13 Июль 2024
В клініці немає паркування, потрібно шукати місце де запаркуватися. В клініці не працював кондиціонер і нам довелося з лікарем відкрити двері для того, щоб можна було дихати. В клініці не працював генератор, лікар від руки все писав і це було трошки довго. Ніхто мене не попередив що не можна розрахуватися карткою
Ответ клиники 18 Июль 2024
Дякуємо вам за ваш відгук та вибачте за незручності, які виникли під час вашого візиту до нашої клініки. Ми щиро цінуємо вашу думку та завжди прагнемо покращувати якість наших послуг. Наш філіал знаходиться у житловому приміщенні, тому паркування обмежене до 20 місць, але також є можливість скористатися парковкою всередині двору. Щодо кондиціонера, на жаль, через масові відключення світла в Україні, енергія генератора на період відключення розподіляється в першу чергу на забезпечення невідкладної допомоги, такої як операційна, УЗД апарати та інше важливе обладнання. Щодо оплати карткою, ми дійсно пропонуємо цю опцію, але через відключення світла ви зіткнулися з тимчасовими проблемами в роботі терміналу. Ми сподіваємося, що ви залишилися задоволені нашими спеціалістами, лікарями та колективом. В нинішній ситуації в країні деякі обставини можуть бути непередбачуваними, але ми врахуємо кожен відгук і готові йти назустріч нашим пацієнтам. Ще раз дякуємо вам за ваш відгук та розуміння.
Катерина 30 Май 2024
 Дуже все сподобалося у клініці, все було добре, нас все повністю влаштувало.
Юлія 11 Май 2024
Все добре було у цій клініці.
Раїса 08 Апрель 2024
Непогана клініка, в принципі все є для хорошого проходження послуг у клініці. Хотілось би більше інформативності про самих лікарів у клініці й про їхні послуги. Дуже мало такої інформації.
Наталія 14 Февраль 2024
Дуже сподобалося все у клініці.
Олексій 10 Февраль 2024
Сподобалося все у клініці. Все пройшло добре, без ніяких нарікань.
Катерина 10 Февраль 2024
Сподобалося у клініці.
Анонімно 03 Февраль 2024
Все гаразд.
Аніта 26 Январь 2024
Гарне відношення.
Лілія 25 Январь 2024
Сподобалась клініка. Дівчата привітливі на рецепції, добре все зробили та швидко.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right
Филиалы сети