Клініка Сіті Клініка на просп. Науки

Клініка
Акушерство, Андрологія, Венерологія, Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматологія, Дієтологія, Денний стаціонар, Кардіологія, Мамологія, Масаж, Неврологія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Проктологія, Психологія, Психотерапія, Репродуктологія, Сімейна медицина, Терапія, УЗ-діагностика, Урологія, Фізіотерапія, Функціональна діагностика, Хірургія, Ендокринологія ще
  • Паркінг,
  • Дитяча кімната,
  • Оплата карткою,

Сіті Клініка - це сучасний медичний центр малої хірургії та гінекології на правому березі. Клініка обладнана гарною операційною та комфортними палатами, які зроблять Ваше перебування в денному стаціонарі затишним. Вам не доведеться випадати зі звичного ритму життя і роботи, операції проводяться в зручний час для пацієнта і госпіталізація не займе більше доби. А дбайливі доктора в приємній атмосфері нададуть кожному якісну кваліфіковану допомогу. ще

• Сб-Нд: 9:00-20:00

просп. Науки, 30. На карті

Голосіївський , м.Голосіївська, м.Деміївська

Рейтинг клініки

2061

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Одне не сподобалось коли лікар говорить про додаткові дослідження, не говорить що це буде додаткова вартість і яка сума. Ми з собою взяли гроші тільки ту суму що нам озвучили. А на виході отримали зовсім іншу суму. Добре що була картка, але як би ні як я вийшла б з цієї ситуації. Лікар добре все зробив, але я була не готова до цієї ситуації.

Вера, 30.04.2021

Клініка чудова! Персонал ввічливий, лікар гінеколог Богуслав дуже розумна та уважна. Дуже рекомендую!

Ромашкін Сніжана , 09.03.2021

Очень тесная приемная, люди друг на друге.

Алена, 26.01.2021

В клинике очень чисто, персонал приветливый, все подробно и быстро объяснили.

Анна, 20.01.2021

Очень классная врач, она мне очень понравилась. Она единственный врач, которая прописала очень хорошее лечение. А я ходила к многим специалистам. И точно диагностировала в чем проблема.

Мария, 15.01.2021
Дивитися всі відгуки