Сіті Клініка на просп. Науки

Сіті Клініка на просп. Науки

Клініка
add_box Акушерство Андрологія Венерологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія ... ще
Генератор в клініці Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
Сіті Клініка («ЕЙР КЛІНІКА») на проспекті Науки – це одна з філій Сіті Клініки, сучасного багатопрофільного медичного центру для всієї родини.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 19:00 access_time_filled сб : 9:00 - 19:00 access_time_filled нд : 9:00 - 17:00
просп. Науки, 30на карті
Голосіївський м.Голосіївська м.Деміївська

Сіті Клініка – сучасний медичний центр, створений для допомоги всій родині. У нас комфортно та швидко можна розв’язати будь-яку проблему, тому наші пацієнти спостерігаються в клініці багато років.

Сучасна діагностика дозволяє точно виявити причини захворювання, що сприяє одужанню у найкоротший термін. Беремо всі аналізи, проводимо експертну ультразвукову діагностику, ендоскопію шлунку та кишківника, лор-органів, жіночої та чоловічої  статевої сфери.

У Сіті Клініці працюють лікарі-терапевти, фахівці вузького профілю, хірурги різних спеціальностей.

Більшість хірургічних втручань не потребують тривалого стаціонарного перебування і через 1-2 доби наші пацієнти повертаються до звичного способу життя. Маємо великий досвід спостереження за вагітністю – видаємо всю належну документацію.

Ми співпрацюємо з електронною системою охорони здоров’я, зі страховими компаніями, видаємо рецепти на ліки. Якщо ви маєте медичну страховку, ви отримаєте всю допомогу за вашим полісом, у тому числі – листок тимчасової непрацездатності.

Завдяки тому, що в клініці завжди доступний широкий спектр різноманітних послуг, ви можете спланувати візит одного дня і зробити повний розширений чек-ап свого стану здоров’я – для цього створені спеціальні програми для жінок та чоловіків різного віку.

Філіали Сіті Клініки зручно розташовані на правому та лівому березі, що робить нас максимально доступними. У нас немає вихідних – адже Вам кожного дня може знадобитися Ваш лікар!

Тетяна 15 Вересень 2024
Клініка не прогресивна, мені не сподобалася.
Богдан 03 Серпень 2024
Оцінюю по максимуму, візитом задоволений. Дякую.
Олександр 16 Липень 2024
Клінікою задоволений, дякую.
Юрій 13 Липень 2024
Лікар, Костевич Єгор Федорович, професійно ставитися до всіх питань, необхідне питання вирішили, прийом сподобався
Катерина 22 Червень 2024
Все сподобалось - акушер-гінеколог Плис Тетяна Анатоліївна, дівчата на рецепції, сама клініка.
Філії мережі
Все клініки