Сіті Клініка на Позняках

Відгуки про клініку Сіті Клініка на Позняках

Клініка
add_box Акушерство Андрологія Венерологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія ... ще
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
Сіті Клініка ( «МЕД-ГРУП») на Ахматової - це один з філій Сіті Клініки, сучасного медичного центру малої хірургії та гінекології. Клініка обладнана сучасною операційною і комфортабельними палатамі. Атмосфера налаштовує на те, щоб вам не довелося випадати зі звичного ритму життя і роботи, операції проводяться в зручний час для пацієнта і госпіталізація не займе більше доби. А дбайливі доктора в приємній атмосфері нададуть кожному якісну кваліфіковану допомогу.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 19:00 access_time_filled нд : 9:00 - 17:00
вул. Анни Ахматової, 46ана карті
Дарницький м.Осокорки м.Позняки
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
190 відгуків
Оксана 20 Квітень 2024
Чудова клініка, зручна та комфортна.
Юлія 20 Квітень 2024
Клініка чиста, красива, гарне обслуговування, все було швидко
Людмила 20 Квітень 2024
В клинике первый раз, мне очень понравилось. Я была у терапевта и проктолога, очень хорошее впечатление, все было прекрасно. Терапевт - девушка очень молоденькая, но очень профессионально, стремится к познанию профессии. У меня есть опыт общения с врачами, поэтому могу определить хорошего специалиста. Врач проктолог - прекрасный специалист, сразу чувствуется опыт. Я очень довольна визитом в клинику
Дар'я 17 Квітень 2024
Клініка взвгвлі не викликала гарікань, єдине, що здивувало, що адмінітратор клініки через певний час післі початку прийому телефонувала лікарю з метою закінчити прийом.
Софія 16 Квітень 2024
Візит пройшов на вищому рівні, залишилась задоволеною.
Раіса 08 Квітень 2024
Клініка хороша, ніяких зауважень, все дуже сподобалося
Артем 07 Квітень 2024
Усе пройшло добре.
Андрій 04 Квітень 2024
Візитом до клініки залишився задоволеним.
Едуард 03 Квітень 2024
Клініка супер, було все чудово у цій клініці. Пройшло все гарно.
Олександра 30 Березень 2024
Адміністратор трохи дивна, на мою думку.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right
Філії мережі