Клиника - Сіті Клініка . Онлайн запись в клинику на сайте Doc.ua (044) 337-07-07

Клініка Сіті Клініка

Клініка
Мережева клініка
Хірургія, Ендокринологія, Сімейна медицина, Акушерство, Андрологія, Венерологія, Гастроентерологія, Дерматологія, Дієтологія, Кардіологія, Масаж, Неврологія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Психологія, Психотерапія, Репродуктологія, Терапія, УЗ-діагностика, Фізіотерапія, Функціональна діагностика, Денний стаціонар ще

Сіті Клініка - це сучасний медичний центр малої хірургії та гінекології на правому березі. Клініка обладнана гарною операційною та комфортними палатами, які зроблять Ваше перебування в денному стаціонарі затишним. Вам не доведеться випадати зі звичного ритму життя і роботи, операції проводяться в зручний час для пацієнта і госпіталізація не займе більше доби. А дбайливі доктора в приємній атмосфері нададуть кожному якісну кваліфіковану допомогу.

«Сіті Клініка+»
Урологія, Хірургія, Ендокринологія
  • Сб-Нд: вихідний

вул. Менделеєва, 10 б. На карті

Печерський , м.Деміївська, м.Дружби Народів, м.Либідська

Сіті Клініка («МЕД-ГРУП»)
  • Дитяча кімната,
  • Оплата карткою,
Дерматологія, Дієтологія, Кардіологія, Мамологія, Масаж, Неврологія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Проктологія, Психологія, Психотерапія, Репродуктологія, Сімейна медицина, Терапія, УЗ-діагностика, Урологія, Фізіотерапія, Функціональна діагностика, Хірургія, Ендокринологія ще
  • Нд: 9:00-18:00

вул. Анни Ахматової, 46а. На карті

Дарницький , м.Осокорки, м.Позняки

Сіті Клініка на просп. Науки
  • Дитяча кімната,
  • Оплата карткою,
Дерматологія, Дієтологія, Денний стаціонар, Кардіологія, Мамологія, Масаж, Неврологія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Проктологія, Психологія, Психотерапія, Репродуктологія, Сімейна медицина, Терапія, УЗ-діагностика, Урологія, Фізіотерапія, Функціональна діагностика, Хірургія, Ендокринологія ще
  • Сб-Нд: 9:00-20:00

просп. Науки, 30. На карті

Голосіївський , м.Голосіївська, м.Деміївська

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Сіті Клінік - це сучасний медичний заклад

Лікарі клініки є висококваліфікованими фахівцями, які працюють на результат, які готові працювати з пацієнтами будь-якої складності. У клініці є можливість проведення огляду відразу декількома лікарями, проведення консиліумів для більш детального розбору аналізів і поглибленого вивчення історії хвороби. Такий підхід до вирішення проблеми багаторазово підвищує ефективність діагностики та лікування захворювань.

Основні напрямки Сіті Клініка:

• Центр гінекології та планування сім'ї
  • Центр терапії сімейної медицини
  • Центр хірургії одного для

Центр терапії та сімейної медицини:

• фізіотерапевтичне лікування;
  • можливість лікування в денному стаціонарі;
  • широкий спектр лабораторної та інструментальної діагностики.

Центр гінекології та планування:

• інфекційні захворювання та запальні процеси;
  • ранній клімакс;
  • діагностика і лікування безпліддя;
  • порушення менструального циклу;
  • планування та ведення вагітності.

Хірургія одного дня:

• проктологія;
  • урологія;
  • гінекологія;
  • маммология;
  • дерматології;
  • отоларингологія.

Основні переваги Сіті Клініки:

• доступні ціни на консультування, діагностику і лікув процедури;
  • можливість консультації у лікаря будь-якого фаху;
  • вигідні акційні пропозиції і комплексні програми;
  • співпраця зі страховими компаніями;
  • навчання здоровому і правильному способу життя.

У Сіті Клінік використовується тільки найсучасніше обладнання для лікування та діагностики захворювань. Високий рівень технічної комплектації клініки дозволяє більш точно проводити діагностику захворювань навіть на ранньому етапі розвитку, що значно підвищує ефективність лікування.

Колесникова В.В. не оказала никакую консультацию, сказала что нужен другой врач и за это взяла не маленькую сумму за прием. Это никак не входит в рамки за медицинское обслуживание

Ирина, 10.06.2021

Колесник Т.І. дуже приємна, чемна та професіонал своєї справи. Рекомендую

Виктория, 06.06.2021

Одне не сподобалось коли лікар говорить про додаткові дослідження, не говорить що це буде додаткова вартість і яка сума. Ми з собою взяли гроші тільки ту суму що нам озвучили. А на виході отримали зовсім іншу суму. Добре що була картка, але як би ні як я вийшла б з цієї ситуації. Лікар добре все зробив, але я була не готова до цієї ситуації.

Вера, 30.04.2021

Клиника очень комфортная, современная, чистая, идеальная.

Вероника, 12.04.2021

Тындюк Татьяна Петровна мне очень сильно понравилась. Она очень внимательная, задавала очень много наводящих вопросов, расписала лечения. Мне все очень понравилось

Татьяна, 06.04.2021
Дивитися всі відгуки