Смарт Медікал Центр (Smart Medical Center) на Чернігівській

Відгуки про клініку Смарт Медікал Центр (Smart Medical Center) на Чернігівській

add_box Акушерство Алергологія Анестезіологія Гастроентерологія Генетика Гематологія ... ще
Генератор в клініці Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
Smart Medical Center — мережа клінік доказової медицини для тих, хто цінує сучасні технології і комфорт. Лікарі працюють у 60+ напрямах, надають діагностичні послуги, проводять операції. У Smart Medical Center для пацієнта і з думкою про пацієнта зроблено все до найдрібніших деталей
access_time_filled пн - нд : 7:30 - 21:00
просп. Леоніда Каденюка, 17-Вна карті
Дніпровський м.Чернігівська
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
98 відгуків
Анна 16 Серпень 2024
Нам все дуже сподобалося, все було добре.
Тетяна 02 Серпень 2024
Лікарка Клименко Оксана Федорівна сприяє до себе, хвилюється за пацієнта, була відкрита, видно її професійність з усіх боків, тому що я була не у першого фахівця, залишились нюанси які побачила Оксана Федорівна. Візит був результативний.
Євгеній 30 Липень 2024
Все влаштувало на прийомі, дякую.
Анатолій 23 Липень 2024
Все сподобалось, візитом задоволений.
Олена 06 Липень 2024
Клініка дуже зручна, професійні лікарі
Галина 03 Липень 2024
Усе відбулось - швиденько, акуратненько.
Дмитро 02 Липень 2024
Офтальмолог Панфілець Наталія Дмитрівна дуже хороший спеціаліст.
Владислав 02 Липень 2024
Все було добре, єдине, потрібно наперед пацієнта орієнтувати на загальний чек послуг
Відповідь клініки 04 Липень 2024
Владиславе, дякую за ваш зворотний зв'язок. Ми обов'язково пропрацюємо з лікарем ситуацію для уникнення подібних випадків у майбутньому. Бажаємо міцного здоровʼя.
Ніна 24 Червень 2024
До лікаря зауважень не маю, єдине, що прийом почався із невеликим запізненням, а в іншому все добре. Дякую!
Анна 13 Червень 2024
Візитом задоволена - зустріли на вході, показали куди пройти на консультацію до гематолога. Мене одразу прийняли без жодних затримок. Візитом залишилась задоволеною.
5 6 7 8 9 10 chevron_right
Філії мережі