Смарт Медікал Центр (Smart Medical Center) на Оболоні

Відгуки про клініку Смарт Медікал Центр (Smart Medical Center) на Оболоні

add_box Акушерство Алергологія Андрологія Анестезіологія Гастроентерологія Гінекологія ... ще
«Smart Medical Center» - це широкий спектр медичних послуг високої якості для дітей і дорослих. Медичний центр працює в різних напрямках: терапія, педіатрія, ультразвукова діагностика, кардіологія, офтальмологія, онкологія і багато іншого. Серед достоїнств «Smart Medical Center» також можна відзначити наявність діагностичного центру, висококваліфікованих фахівців і хорошого устаткування.
access_time_filled пн - нд : 7:30 - 21:00
вул. Левка Лук'яненка, 21на карті
Оболонський м.Оболонь м.Мінська м.Героїв Дніпра
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
320 відгуків
Ангеліна 16 Вересень 2024
Клініка нам дуже сподобалася. Все було охайно, чисто та затишно. Дуже ввічливий та професійний персонал у цій клініці. Загалом залишилися задоволені візитом в цю клініку.
Поліна 15 Вересень 2024
Максимально добре оцінюю клініку і лікаря, все сподобалося, дякую.
Олександра 14 Вересень 2024
Була не вперше в цій клініці, враження про клініку залишилося позитивне. Дуже все подобається, візит пройшов доволі добре.
Віта 13 Вересень 2024
Я задоволена, візит влаштував, зауважень немає, консультація сподобалася, звертатимуся, в разі потреби, дякую.
Карина 12 Вересень 2024
Чудово пройшов візит. Нам все дуже сподобалося  в цій клініці.
Олег 05 Вересень 2024
Сподобалося все у клініці. Мене ця клініка повністю всім задовольняє.
Василь 14 Серпень 2024
Відвідав ЛОРа Хідіров Джаваншир Соінович, сподобався його професіональний підхід, як гарна людина. Сподобались умови, гарний кабінет. Загалом мені усе сподобалось.
Євген 11 Серпень 2024
Усе пройшло добре, я задоволений.
Катерина 09 Серпень 2024
Гарне обслуговування. Ортопед-травматолог Сіканов Віталій Вітальович в якого були на консультації, сказав усе, що мені було потрібно. Візитом залишилась цілком задоволеною.
Сергій 06 Серпень 2024
Клініка сподобалася, дякую.