Смарт Медікал Центр (Smart Medical Center) на Оболони

Відгуки про клініку Смарт Медікал Центр (Smart Medical Center) на Оболони

add_box Акушерство Алергологія Андрологія Анестезіологія Гастроентерологія Гінекологія ... ще
«Smart Medical Center» - це широкий спектр медичних послуг високої якості для дітей і дорослих. Медичний центр працює в різних напрямках: терапія, педіатрія, ультразвукова діагностика, кардіологія, офтальмологія, онкологія і багато іншого. Серед достоїнств «Smart Medical Center» також можна відзначити наявність діагностичного центру, висококваліфікованих фахівців і хорошого устаткування.
access_time_filled пн - нд : 7:30 - 21:00
вул. Левка Лук'яненка, 19на карті
Оболонський м.Оболонь м.Мінська м.Героїв Дніпра
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
302 відгуки
Катерина 19 Червень 2024
Комфортно, мені сподобалася клініка, дякую.
Ілля 15 Червень 2024
Візит пройшов дуже добре. Дякую.
Анна 15 Червень 2024
Коваленко Анна Миколаївна  - чудовий лікар, прекрасний спеціаліст. Мені все дуже сподобалося.
Валерія 13 Червень 2024
Очень хорошая клиника, хороший сервис. Визитом осталась удовлетворена.
Олександр 12 Червень 2024
Дуже сподобалася клініка.
Дарина 08 Червень 2024
Все просто супер було у цій клініці. Я дуже задоволена наданими медичними послугами у  клініці, мені дуже все допомогли. Мені дійсно все дуже сподобалося у даній клініці.
Наталія 14 Травень 2024
В клініці все чудово, персонал привітний, все розповіли, швидко оформили, все чудово
Андрій 08 Травень 2024
Сподобалось все - як до мене відносились починаючи зі входу до клініки й закінчуючи тим, як від них пішов. Приємне спілкування із персоналом і з лікарем андрологом Шевченко. Єдине що не сподобалось, що довелось чекати у черзі, лікар чи запізнився, чи не розрахував час. А окрім цього все сподобалось.
Олександра 07 Травень 2024
Консультація у гастроентеролога Шляхова Катерина Михайлівна пройшла добре, отримала усе, на що розраховувала.
Дарія 19 Квітень 2024
Дуже сподобалася ця клініка.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right
Філії мережі