Смарт Медикал Центр (Smart Medical Center) на Оболони

Отзывы о клинике Смарт Медикал Центр (Smart Medical Center) на Оболони

add_box Акушерство Аллергология Андрология Анестезиология Гастроэнтерология Гинекология ... еще
«Smart Medical Center» - это широкий спектр медицинских услуг высокого качества для детей и взрослых. Медицинский центр работает в различных направлениях: терапия, педиатрия, ультразвуковая диагностика, кардиология, офтальмология, онкология и многое другое. Среди достоинств «Smart Medical Center» также можно отметить наличие диагностического центра, высококвалифицированных специалистов и хорошего оборудования.
access_time_filled пн - вс : 7:30 - 21:00
ул Левка Лукьяненка, 19на карте
Оболонский м.Оболонь м.Минская м.Героев Днепра
Обратитесь ли вы снова в клинику?
Ваша оценка клинике
Наталія 16 Ноябрь 2022
Шубіна Оксана Віталіївна чітко та оперативно віднеслась до моєї проблеми, на всі питання була дана відповідь, рекомендації отримала. Я задоволена
Аліна 03 Июль 2022
Клініка на високому рівні, усі фахівці дуже кваліфіковані. Мені дуже сподобалось перебування там. Рекомендую.
Александр 24 Декабрь 2021
Круто, очень доволен.
Татьяна 13 Декабрь 2021
В клініці дуже охайно, чисто й приємно там знаходитись.
Аделина 18 Октябрь 2021
В кинике прекрасный сервис.
Тихолаз 13 Октябрь 2021
В клинике все были внимательны, мне подсказали, где оставить вещи и подождать. Очереди не было, и в кабинет, пригласили вовремя.
Ліна 08 Октябрь 2021
Клініка мені сподобалась, дуже комфортна, персонал ввічливий. Але лікар Шкоба Ярослав Васильович, мені не сподобався зовсім! Лікування як такого не призначив. Вушко в дитини як боліло такі по цей час болить, не дивлячись, що пройшло вже три дні, ні якого полегшення.
Сергей 07 Август 2021
Все сподобалося. Обслуговування на найвищому рівні! Кваліфікований персонал. Будемо звертатися.
Софія 04 Март 2021
По перше не сподобалась сама клініка. Дуже не зручно з дитиною. Немає зручного під їзду. Той пандус який є, це щось страшне. На нього взагалі не можна викотити коляску. І також скотити. Немає де залишити коляску. Залишається просто в коридорі й через неї всі ходять. Немає де залишити дитину, щоб роздягнути.  Приймання не сподобалось. Це просто я віднесла гроші й все. Я дуже не задоволена.
Ответ клиники 21 Апрель 2021
Софіє, дякуємо за зворотний зв'язок. На жаль, на Оболонській філії технічно неможливо змінити кут нахилу пандуса, але ми організували допомогу персоналу, дзвінок виклику персоналу. Наші співробітники допоможуть зручно піднятися в клініку. На Печерській філії працює ліфт, і самостійний підйом абсолютно комфортний. Перепрошуємо за незручності та щиро бажаємо вам міцного здоров’я!
Сергей 17 Февраль 2021
Чисто, аккуратно, персонал вежливый, обслуживание отличное.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right
Филиалы сети