Смарт Медикал Центр (Smart Medical Center) на Оболони

Отзывы о клинике Смарт Медикал Центр (Smart Medical Center) на Оболони

add_box Акушерство Аллергология Андрология Анестезиология Гастроэнтерология Гинекология ... еще
«Smart Medical Center» - это широкий спектр медицинских услуг высокого качества для детей и взрослых. Медицинский центр работает в различных направлениях: терапия, педиатрия, ультразвуковая диагностика, кардиология, офтальмология, онкология и многое другое. Среди достоинств «Smart Medical Center» также можно отметить наличие диагностического центра, высококвалифицированных специалистов и хорошего оборудования.
access_time_filled пн - вс : 7:30 - 21:00
ул Левка Лукьяненка, 19на карте
Оболонский м.Оболонь м.Минская м.Героев Днепра
Обратитесь ли вы снова в клинику?
Да Нет
Ваша оценка клинике
293 отзыва
Дарія 19 Апрель 2024
Дуже сподобалася ця клініка.
Валентина 18 Апрель 2024
У цій клініці все було на якнайвищому рівні. Клініка нам дуже сподобалася.
Альона 18 Апрель 2024
Дуже комфортно було у клініці, всі привітні. Все дуже добре пройшло.
Вікторія 09 Апрель 2024
Лікар Коваленко Анна Олександрівна дуже високого рівня, гарне відношення було. Рекомендую
Світлана 08 Апрель 2024
Клініка сама непогана, єдине не сподобалися сходи у клініці, вони дуже незручні - мені це не дуже сподобалося.
Марина 07 Апрель 2024
Клініка мені подобається, це вже не перший мій візит до них, завжди залишаюсь задоволеною.
Ангеліна 05 Апрель 2024
Лікар, Загородній Богдан Сергійович, приємний, добре виконав свою роботу. Хороша клініка, все було без зауважень
Дмитро 05 Апрель 2024
Хороша клініка, дуже задоволені, якщо буде необхідно, то будемо в клініку звертатися
Марія 04 Апрель 2024
Від лікаря взагалі в захваті. Лікарка Любишко Ксенія Станіславівна дуже сподобалась як людина та як фахівець, призначила лікування. Клініка дуже сподобалась, на рецепції дуже приємні та привітні дівчата, в клініці є водичка та кава. Дуже все сподобалось
Анна 03 Апрель 2024
Дуже не сподобалось як працює адміністратор клініки, не знає що робить і куди пропонує запис. Жахливе обслуговування, жахливі враження, як може один працівник псувати загальну картину всієї клініки. Більше в цю клініку не піду
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right
Филиалы сети