Смарт Медікал Центр (Smart Medical Center) на Оболони

Смарт Медікал Центр (Smart Medical Center) на Оболони

add_box Акушерство Алергологія Андрологія Анестезіологія Гастроентерологія Гінекологія ... ще
«Smart Medical Center» - це широкий спектр медичних послуг високої якості для дітей і дорослих. Медичний центр працює в різних напрямках: терапія, педіатрія, ультразвукова діагностика, кардіологія, офтальмологія, онкологія і багато іншого. Серед достоїнств «Smart Medical Center» також можна відзначити наявність діагностичного центру, висококваліфікованих фахівців і хорошого устаткування.
access_time_filled пн - нд : 7:30 - 21:00
вул. Левка Лук'яненка, 19на карті
Оболонський м.Оболонь м.Мінська м.Героїв Дніпра

«Smart Medical Center» знаходиться в 200-ту метрах від метро Мінська і розташований за адресою: вул. Тимошенка 19. Медичний центр пропонує своїм клієнтам високий рівень послуг, що надаються, що досягається за рахунок індивідуального підходу до кожного пацієнта, якісної роботи фахівців, хорошого обладнання закордонного та вітчизняного виробництва. Також варто відзначити затишний дизайн приміщень, що створює атмосферу комфорту разом із загальною доброзичливістю і чуйністю персоналу.

Послуги «Smart Medical Center»

Напрямки роботи центру

У клініці проводять консультативні прийоми, діагностичні процедури і лікування лікарі різних спеціальностей - терапевти, карділоги, педіатри, офтальмололги тощо. Професіонали.

Серед головних напрямків роботи центру:

• Складання програми та ведення вагітності
  • Профілактичний огляд дітей перед школою і садком
  • Алергологія -представлена ​​алергопроби, консультуванням і лікуванням
  • Андрологія
  • Акушерство і гінекологія

У відділенні гінекології проводять цитологічне дослідження шийки матки а також місцеві процедури для лікування запальних захворювань. Також є місце оперативної гінекології.

• Вакцинація проти кору, правця краснухи, поліомієліту, кашлюку, гепатиту Б і дифтерії
  • Дерматовенерологія

Дерматологія і дерматовенерологія - це консультації лікарів, призначення лікування а також дігностіческій процедури, серед яких - оглядова дерматоскопія і біопсія. Видалення доброякісних новоутворень за допомогою радіохвильового ножа - також є однією з послуг, пропонованих «Smart Medical Center»

• Косметологія

У кабінеті косметолога доступні такі процедури, як мезотерапія волосся, обличчя та тіла, хімічні пілінги, ін'єкції краси, контурна пластика. Можливий також індивідуальний підбір доглядають коштів для використання в домашніх умовах.

• Наркологія

Наркологи клініки проводять швидкий тест на наявність наркотиків в організмі. Також в кожному індивідуальному випадку складається комплексна програма лікування алкогольної залежності.

• Неврологія
Катерина 19 Червень 2024
Комфортно, мені сподобалася клініка, дякую.
Ілля 15 Червень 2024
Візит пройшов дуже добре. Дякую.
Анна 15 Червень 2024
Коваленко Анна Миколаївна  - чудовий лікар, прекрасний спеціаліст. Мені все дуже сподобалося.
Валерія 13 Червень 2024
Очень хорошая клиника, хороший сервис. Визитом осталась удовлетворена.
Олександр 12 Червень 2024
Дуже сподобалася клініка.