Клініка Смарт Медікал Центр (Smart Medical Center) на Оболони

Медичний центр
Акушерство, Алергологія, Андрологія, Анестезіологія, Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматовенерологія, Денний стаціонар, Імунологія, Кардіологія, Косметологія, Мамологія, Масаж, Наркологія, Неврологія, Неонатологія, Нетрадиційна медицина, Нефрологія, Онкологія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Педіатрія, Психологія, Ревматологія, Рефлексотерапія, Терапія, УЗ-діагностика, Урологія, Фізіотерапія, Функціональна діагностика, Ендокринологія ще

«Smart Medical Center» - це широкий спектр медичних послуг високої якості для дітей і дорослих. Медичний центр працює в різних напрямках: терапія, педіатрія, ультразвукова діагностика, кардіологія, офтальмологія, онкологія і багато іншого. Серед достоїнств «Smart Medical Center» також можна відзначити наявність діагностичного центру, висококваліфікованих фахівців і хорошого устаткування. ще

• Пн-Нд: 7:30-21:00

вул. Тимошенка, 19. На карті

Оболонський , м.Оболонь, м.Мінська, м.Героїв Дніпра

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

«Smart Medical Center» знаходиться в 200-ту метрах від метро Мінська і розташований за адресою: вул. Тимошенка 19. Медичний центр пропонує своїм клієнтам високий рівень послуг, що надаються, що досягається за рахунок індивідуального підходу до кожного пацієнта, якісної роботи фахівців, хорошого обладнання закордонного та вітчизняного виробництва. Також варто відзначити затишний дизайн приміщень, що створює атмосферу комфорту разом із загальною доброзичливістю і чуйністю персоналу.

Послуги «Smart Medical Center»

Напрямки роботи центру

У клініці проводять консультативні прийоми, діагностичні процедури і лікування лікарі різних спеціальностей - терапевти, карділоги, педіатри, офтальмололги тощо. Професіонали.

Серед головних напрямків роботи центру:

• Складання програми та ведення вагітності
  • Профілактичний огляд дітей перед школою і садком
  • Алергологія -представлена ​​алергопроби, консультуванням і лікуванням
  • Андрологія
  • Акушерство і гінекологія

У відділенні гінекології проводять цитологічне дослідження шийки матки а також місцеві процедури для лікування запальних захворювань. Також є місце оперативної гінекології.

• Вакцинація проти кору, правця краснухи, поліомієліту, кашлюку, гепатиту Б і дифтерії
  • Дерматовенерологія

Дерматологія і дерматовенерологія - це консультації лікарів, призначення лікування а також дігностіческій процедури, серед яких - оглядова дерматоскопія і біопсія. Видалення доброякісних новоутворень за допомогою радіохвильового ножа - також є однією з послуг, пропонованих «Smart Medical Center»

• Косметологія

У кабінеті косметолога доступні такі процедури, як мезотерапія волосся, обличчя та тіла, хімічні пілінги, ін'єкції краси, контурна пластика. Можливий також індивідуальний підбір доглядають коштів для використання в домашніх умовах.

• Наркологія

Наркологи клініки проводять швидкий тест на наявність наркотиків в організмі. Також в кожному індивідуальному випадку складається комплексна програма лікування алкогольної залежності.

• Неврологія

Все сподобалося. Обслуговування на найвищому рівні! Кваліфікований персонал. Будемо звертатися.

Сергей, 07.08.2021

Были на приёме ( с семьёй) у различных специалистов клиники. Каждый из специалистов оказался профессионалом в своей области. Спасибо огромное. Комфортно , своевременно, уютно, надёжно, эффективно.

Шитикова Наталья, 13.05.2021

По перше не сподобалась сама клініка. Дуже не зручно з дитиною. Немає зручного під їзду. Той пандус який є, це щось страшне. На нього взагалі не можна викотити коляску. І також скотити. Немає де залишити коляску. Залишається просто в коридорі й через неї всі ходять. Немає де залишити дитину, щоб роздягнути.  Приймання не сподобалось. Це просто я віднесла гроші й все. Я дуже не задоволена.

Софія , 04.03.2021
Ответ клиники
Софіє, дякуємо за зворотний зв'язок. На жаль, на Оболонській філії технічно неможливо змінити кут нахилу пандуса, але ми організували допомогу персоналу, дзвінок виклику персоналу. Наші співробітники допоможуть зручно піднятися в клініку. На Печерській філії працює ліфт, і самостійний підйом абсолютно комфортний. Перепрошуємо за незручності та щиро бажаємо вам міцного здоров’я!
21.04.2021

Чисто, аккуратно, персонал вежливый, обслуживание отличное.

Сергей, 17.02.2021

Приятно встретили, не пришлось ждать. Шаргородская Светлана внушала доверие и располагала к себе

Тамара, 26.01.2021
Дивитися всі відгуки