Гармонія здоров'я на В. Чорновола

Гармонія здоров'я на В. Чорновола

Клініка
add_box Акушерство Алергологія Андрологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія ... ще
Аптека в клініці Паркінг Оплата карткою
access_time_filled пн - сб : 8:30 - 20:30 access_time_filled нд : 9:00 - 18:00
вул. Вячеслава Чорновола, 12на карті
Шевченківський м.Лук'янівська

Клініка «Гармонія здоров'я» на В. Чорновола є багатопрофільний медичний заклад, в якому працюють справжні майстри своєї справи, займаючись лікуванням різних захворювань протягом десятиліть. Головний пріоритет для них - здоров'я пацієнтів, тому в клініці надаються якісні послуги за демократичними цінами. «Гармонія здоров'я» є медичним закладом, який було офіційно акредитовано Міністерством охорони здоров'я, чим може похвалитися далеко не кожна клініка.

У ній є такі відділення, як алергологія, неврологія, ортопедія, сексологія, пластична хірургія, трихологія, мамологія, гастроентерологія, дієтологія, терапія та ін. Можливість здати всі необхідні аналізи відразу при зверненні за допомогою до лікаря, а також пройти УЗД-дослідження, значно економить час пацієнтів, а також грошові кошти.

Послуги клініки Гармонія здоров'я

Послуги, що надаються в клініці «Гармонія здоров'я»:

• аналізи (крові, сечі, копрограма, спермограма і ін.);
  • масаж;
  • УЗД-діагностика:
    • органів черевної порожнини;
    • статевого члена;
    • суглобів;
    • сечового міхура;
    • молочних залоз;
    • лімфовузлів і т.д.
  • рання діагностика онкологічних захворювань.

Переваги клініки «Гармонія здоров'я»:

• індивідуальний підхід, уважне ставлення;
  • зручне місце розташування;
  • високий професіоналізм фахівців;
  • всі види аналізів;
  • щадне лікування захворювань, що приносить відчутний ефект.

Обладнання клініки Гармонія здоров'я

Оснащення клініки «Гармонія здоров'я»:

• ендоскоп від європейського виробника;
  • сучасний УЗД-апарат, який дозволяє провести діагностику організму, в тому числі, доплеровское дослідження;
  • лапароскоп - пристрій, який містить лінзи, приєднані до відеокамери, сигнал від якої подається на монітор для створення зображення об'єкта операції і оточуючих його тканин високої чіткості;
  • гістероскоп (для огляду слизової оболонки матки і порожнини матки, щоб встановити діагноз).
Ганна 04 Травень 2024
Клініка дуже сподобалася. Все провели швидко та якісно, уважно все перевірили, допомогли, надали всі рекомендації та докладно усе пояснили.
Інна 04 Травень 2024
Єрьоменко Альона Андріївна - дуже хороша, розумна людина. Приємно було спілкуватися з цим спеціалістом. Клініка мені дуже сподобалася, своїм комфортом, ввічливим персоналом та зручністю.
Павло 19 Квітень 2024
Лікар приділив мало уваги пацієнту, прийом мав тривати 30 хв., а тривав по факту 15 хв, я незадоволена.
Миколай 02 Квітень 2024
ЛОР Дзюба Борислав Олегович гарний лікар, візитом задоволений.
Галина 26 Березень 2024
Клініка чудова, візитом задоволені, будемо звертатися ще
Філії мережі
Все клініки