Гармонія здоров'я на В. Чорновола

Гармонія здоров'я на В. Чорновола

Клініка
add_box Акушерство Алергологія Андрологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія ... ще
Генератор в клініці Паркінг Оплата карткою
access_time_filled пн - сб : 8:30 - 20:30 access_time_filled нд : 9:00 - 18:00
вул. Вячеслава Чорновола, 12на карті
Шевченківський м.Лук'янівська

Клініка «Гармонія здоров'я» на В. Чорновола є багатопрофільний медичний заклад, в якому працюють справжні майстри своєї справи, займаючись лікуванням різних захворювань протягом десятиліть. Головний пріоритет для них - здоров'я пацієнтів, тому в клініці надаються якісні послуги за демократичними цінами. «Гармонія здоров'я» є медичним закладом, який було офіційно акредитовано Міністерством охорони здоров'я, чим може похвалитися далеко не кожна клініка.

У ній є такі відділення, як алергологія, неврологія, ортопедія, сексологія, пластична хірургія, трихологія, мамологія, гастроентерологія, дієтологія, терапія та ін. Можливість здати всі необхідні аналізи відразу при зверненні за допомогою до лікаря, а також пройти УЗД-дослідження, значно економить час пацієнтів, а також грошові кошти.

Послуги клініки Гармонія здоров'я

Послуги, що надаються в клініці «Гармонія здоров'я»:

• аналізи (крові, сечі, копрограма, спермограма і ін.);
  • масаж;
  • УЗД-діагностика:
    • органів черевної порожнини;
    • статевого члена;
    • суглобів;
    • сечового міхура;
    • молочних залоз;
    • лімфовузлів і т.д.
  • рання діагностика онкологічних захворювань.

Переваги клініки «Гармонія здоров'я»:

• індивідуальний підхід, уважне ставлення;
  • зручне місце розташування;
  • високий професіоналізм фахівців;
  • всі види аналізів;
  • щадне лікування захворювань, що приносить відчутний ефект.

Обладнання клініки Гармонія здоров'я

Оснащення клініки «Гармонія здоров'я»:

• ендоскоп від європейського виробника;
  • сучасний УЗД-апарат, який дозволяє провести діагностику організму, в тому числі, доплеровское дослідження;
  • лапароскоп - пристрій, який містить лінзи, приєднані до відеокамери, сигнал від якої подається на монітор для створення зображення об'єкта операції і оточуючих його тканин високої чіткості;
  • гістероскоп (для огляду слизової оболонки матки і порожнини матки, щоб встановити діагноз).
Ірина 12 Вересень 2024
Все нам дуже сподобалося в цій клініці.
Ярослав 11 Серпень 2024
Сподобалось що під час консультації у травматолога, є можливість одразу зробити рентген, в клініці працює привітний персонал.
Тетяна 10 Серпень 2024
На рецепції сказали номер кабінету, але на жаль на самому кабінеті не було ні номеру кабінету, ні самої таблички з прізвищем лікаря. Трохи складно було знайти лікаря. Хотілося, щоб були все-таки якісь вказівники, щоб можна було легше в цьому орієнтуватися.
Лідія 03 Серпень 2024
Не дуже сподобалися адміністратори на рецепції. Загалом все пройшло нормально.
Мирослава 28 Липень 2024
Клініка гарна, сподобалася, дякую.
Філії мережі
Все клініки