Клініка Гармонія здоров'я на В. Чорновола

Клініка
Акушерство, Алергологія, Андрологія, Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматовенерологія, Дерматологія, Дієтологія, Денний стаціонар, Кардіологія, Мамологія, Неврологія, Нефрологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Педіатрія, Проктологія, Психотерапія, Пульмонологія, Ревматологія, Репродуктологія, Сексологія, Терапія, Травматологія, Трихологія, УЗ-діагностика, Урологія, Фізіотерапія, Флебологія, Функціональна діагностика, Хірургія, Ендокринологія ще
  • Паркінг,
  • Аптека в клініці,
  • Оплата карткою,

Клініка «Гармонія здоров'я» - це медичний заклад широкого профілю, що має масштабний досвід роботи в лікуванні і корекції захворювань всіх напрямків медицини у пацієнтів різного віку терапевтичними і хірургічними методами, включаючи лікування жіночого і чоловічого безпліддя і проведення пластичних операцій. ще

• Нд: 9:00-18:00

вул. Вячеслава Чорновола, 12. На карті

Шевченківський , м.Лук'янівська

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Клініка «Гармонія здоров'я» на В. Чорновола є багатопрофільний медичний заклад, в якому працюють справжні майстри своєї справи, займаючись лікуванням різних захворювань протягом десятиліть. Головний пріоритет для них - здоров'я пацієнтів, тому в клініці надаються якісні послуги за демократичними цінами. «Гармонія здоров'я» є медичним закладом, який було офіційно акредитовано Міністерством охорони здоров'я, чим може похвалитися далеко не кожна клініка.

У ній є такі відділення, як алергологія, неврологія, ортопедія, сексологія, пластична хірургія, трихологія, мамологія, гастроентерологія, дієтологія, терапія та ін. Можливість здати всі необхідні аналізи відразу при зверненні за допомогою до лікаря, а також пройти УЗД-дослідження, значно економить час пацієнтів, а також грошові кошти.

Послуги клініки Гармонія здоров'я

Послуги, що надаються в клініці «Гармонія здоров'я»:

• аналізи (крові, сечі, копрограма, спермограма і ін.);
  • масаж;
  • УЗД-діагностика:
    • органів черевної порожнини;
    • статевого члена;
    • суглобів;
    • сечового міхура;
    • молочних залоз;
    • лімфовузлів і т.д.
  • рання діагностика онкологічних захворювань.

Переваги клініки «Гармонія здоров'я»:

• індивідуальний підхід, уважне ставлення;
  • зручне місце розташування;
  • високий професіоналізм фахівців;
  • всі види аналізів;
  • щадне лікування захворювань, що приносить відчутний ефект.

Обладнання клініки Гармонія здоров'я

Оснащення клініки «Гармонія здоров'я»:

• ендоскоп від європейського виробника;
  • сучасний УЗД-апарат, який дозволяє провести діагностику організму, в тому числі, доплеровское дослідження;
  • лапароскоп - пристрій, який містить лінзи, приєднані до відеокамери, сигнал від якої подається на монітор для створення зображення об'єкта операції і оточуючих його тканин високої чіткості;
  • гістероскоп (для огляду слизової оболонки матки і порожнини матки, щоб встановити діагноз).

Очень мало места и узко в клинике, не соблюдается дистанция из-за этого.

Алёна, 07.11.2020

Мне назначили анализы, но когда я пошла к другому врачу, мне сказали что это не нужно. Сказали, что такие анализ не нужны. У меня совсем другое оказывается.

Диана, 17.08.2020

Довелося чекати довго. Лікар УЗД хамовито зі мною говорив.

Юлия, 14.08.2020

В клинике много людей без масок, даже медперсонал, хотя сейчас карантин и медработники должны служить примером для всех.

Любовь, 22.06.2020

Все профессионально и быстро. Надеюсь, диагноз верный!

Анна, 03.05.2020
Дивитися всі відгуки