Сіті Клініка на Позняках

Сіті Клініка на Позняках

Клініка
add_box Акушерство Андрологія Венерологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія ... ще
Генератор в клініці Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
Сіті Клініка («КЛІНІКА-ГАРАНТ») на Ахматової – це одна з філій Сіті Клініки, сучасного багатопрофільного медичного центру для всієї родини.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 19:00 access_time_filled нд : 9:00 - 17:00
вул. Анни Ахматової, 46ана карті
Дарницький м.Осокорки м.Позняки

Весь колектив Сіті клініки – це фахівці високої кваліфікації, експерти галузі, що працюють на результат, які завжди готові взятися за діагнози будь-якої складності і клінічні випадки. Спільні огляди декількома лікарями, консиліуми, клінічні аналізи і розгляди історій хвороби у складних пацієнтів колосально підвищують ефективність наданої медичної допомоги.

У клініці працюють лікарі першої, другої та вищої категорій, кандидати медичних наук з великим досвідом роботи. Медичний центр оснащений сучасним обладнанням, яке дозволяє надавати якісну і комплексну медичну допомогу: від діагностики до лікування і реабілітації.

Звернувшись до нас, ви зможете отримати:

• консультації лікарів багатьох спеціалізацій;
  • широкий спектр лабораторної діагностики (всі види лабораторних аналізів);
  • інструментальну діагностику (УЗД, ЕКГ, кольпоскопію, ендоскопію);
  • хірургічні втручання;
  • лікування в денному стаціонарі;
  • фізіотерапевтичне лікування;
  • лікувальний і оздоровчий масаж.

Філіали Сіті Клініки зручно розташовані на правому та лівому березі, що робить медичний центр максимально доступним.

Ознайомитися з вартістю послуг і враженнями пацієнтів, які вже побували на прийомі в Сіті Клініці в Києві, можна в розділах «Ціни» і «Відгуки».

Юлія 10 Вересень 2024
Хороша клініка, візитом задоволена.
Діана 20 Серпень 2024
Клініка мені подобається, ще звертатимемося, дякую.
Леся 17 Серпень 2024
Усе пройшло чудово.
Олена 15 Серпень 2024
В клініку зверталася вже не перший раз, уважний персонал, хороші лікарі, я задоволена клінікою
Вероніка 10 Серпень 2024
Все дуже сподобалося у клініці, пройшов візит доволі добре.Все було надзвичайно комфортно та зручно. У даній клініці дійсно  все зроблено для людей.
Філії мережі
Все клініки