Сіті Клініка (Сити Клиника) на Позняках

Отзывы о клинике Сіті Клініка (Сити Клиника) на Позняках

Клиника
add_box Акушерство Андрология Венерология Гастроэнтерология Гинекология Дерматология ... еще
Парковка Детская комната Оплата карточкой Wi-Fi зона
Сити Клиника («МЕД-ГРУП») на Ахматовой – это один из филиалов Сити Клиники, современного медицинского центра малой хирургии и гинекологии. Клиника оборудована современной операционной и комфортабельными палатами.Атмосфера располагает к тому, чтоб вам не пришлось выпадать из привычного ритма жизни и работы, операции проводятся в удобное время для пациента и госпитализация не займет более суток. А заботливые доктора в приятной атмосфере предоставят каждому качественную квалифицированную помощь.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 19:00 access_time_filled вс : 9:00 - 17:00
ул. Анны Ахматовой, 46ана карте
Дарницкий м.Осокорки м.Позняки
Обратитесь ли вы снова в клинику?
Да Нет
Ваша оценка клинике
175 отзывов
Дарья 12 Март 2024
В клініку зверталася вже не перший раз, задоволена, ніяких зауважень
Олег 11 Март 2024
Лікар Васильєв Олександр Вікторович не чітко дав відповідь як мінімізувати в майбутньому виявлення моєї проблеми.
Микита 10 Март 2024
Все сподобалося у клініці. Сама клініка дуже приємна та зручна.
Ольга 09 Март 2024
Клініка не облаштована під пацієнтів, немає пандуса, вважаю що це для клініки недопустимо. Якщо людина на візку або на милицях, клініці потрібно продумати цей момент як приймати пацієнтів
Анастасія 09 Март 2024
Робила в клініці УЗД, дуже сподобався лікар, що проводив мені діагностику.
Максим 07 Март 2024
Все дуже сподобалося у клініці. У клініці було чисто, акуратно,  немає ніяких нарікань. Дуже хороший сервіс у самій клініці, є все що потрібно. Тому все нормально пройшло.
Марія 02 Март 2024
Клініка дуже сподобалася. У клініці чисто, охайно, комфортно. Все добре було.
Дмитро 26 Февраль 2024
Нормально все пройшло. Все добре було.
Анастасія 25 Февраль 2024
Сподобалося у клініці. Всі привітні, все гарно пояснили, все дуже добре пройшло.
Валентина 25 Февраль 2024
Клініка дуже сподобалася.Все було чітко, все дуже добре пройшло.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right
Филиалы сети