Сіті Клініка (Сити Клиника) на Позняках

Отзывы о клинике Сіті Клініка (Сити Клиника) на Позняках

Клиника
add_box Акушерство Андрология Венерология Гастроэнтерология Гинекология Дерматология ... еще
Парковка Детская комната Оплата карточкой Wi-Fi зона
Сити Клиника («МЕД-ГРУП») на Ахматовой – это один из филиалов Сити Клиники, современного медицинского центра малой хирургии и гинекологии. Клиника оборудована современной операционной и комфортабельными палатами.Атмосфера располагает к тому, чтоб вам не пришлось выпадать из привычного ритма жизни и работы, операции проводятся в удобное время для пациента и госпитализация не займет более суток. А заботливые доктора в приятной атмосфере предоставят каждому качественную квалифицированную помощь.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 19:00 access_time_filled вс : 9:00 - 17:00
ул. Анны Ахматовой, 46ана карте
Дарницкий м.Осокорки м.Позняки
Обратитесь ли вы снова в клинику?
Да Нет
Ваша оценка клинике
199 отзывов
Ольга 23 Июнь 2024
Звичайна клініка, все пройшло швидко, персонал тактичний
Сергій 14 Июнь 2024
Хороша клініка, зауважень не було, все було добре
Анастасія 02 Июнь 2024
Була на консультації у гінеколога Осіпенко Вікторії Ігорівни, візитом залишилась задоволеною - отримала усе, що було потрібно.
Катерина 28 Май 2024
Клініка дуже сподобалася, досить комфортно було у цій клініці.
Мирослава 15 Май 2024
Професійність лікаря на належному рівні, але вартість послуг зависока.
Олена 14 Май 2024
В клініку зверталася не перший раз, була на консультаціях різних лікарів, мені повністю подобається. На прийомі у лікаря, Васильєва Олександра Вікторовича,  все було швидко, комфортно, я задоволена
Ярослав 10 Май 2024
Лікарня не дуже сучасна, не зовсім гарно виглядає, але нормальна лікарня
Дмитро 01 Май 2024
Обслуговування у клініці було на досить пристойному рівні. Дійсно у клініці працюють хороші люди, які мені допомогли. Немає абсолютно ніяких нарікань до цієї клініки, мені все повністю підійшло.
Евгенія 01 Май 2024
Сподобалось обслуговування, сервіс. Консультація та кваліфікація лікаря Кізім Олени Анатоліївни.
Оксана 20 Апрель 2024
Чудова клініка, зручна та комфортна.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right
Филиалы сети