Клініка Оксфорд Медікал (Oxford Medical) на Предславинській

Медичний центр
Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматологія, Кардіологія, Неврологія, Ортопедія, Педіатрія, Рентгенологія, Терапія, Травматологія, УЗ-діагностика, Урологія, Хірургія, Ендокринологія, Ендоскопія ще
  • Паркінг,
  • Оплата карткою,

Клініка «Оксфорд Медікал» на Предславинській - медичний центр, який надає лікарську допомогу дітям із першого року життя і до повноліття. Тут ведуть прийом педіатри, а також вузькоспеціалізовані фахівці, за місцем можна здати аналізи і пройти комплексне обстеження організму ще

• Нд: вихідний

вул. Предславинська, 29. На карті

Печерський , м.Палац Україна

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

«Оксфорд Медікал» - діагностика і лікування дитячих захворювань

«Оксфорд Медікал» - міжнародна мережа медичних центрів, до якої входять 30 клінік із 19 міст України. У тому числі - дитячий медцентр на Предславинській. Тут батьки можуть отримати консультацію кваліфікованих фахівців у галузі дитячого здоров'я, при необхідності пройти додаткові обстеження (аналізи, гастроскопія, УЗ-діагностика, ендоскопія, профілактичні огляди, кардіограма, дослідження гормонального фону і т. Д.).  Для проведення ультразвукових досліджень в клініці використовується високоточне обладнання виробництва компанії Philips.

У клініці ведуть прийом дитячі лікарі за напрямками:

• педіатрія;
  • ендокринологія;
  • травматологія,;
  • ортопедія.

Послуги медцентру:

• профогляди перед дитячим садком і школою;
  • лабораторні дослідження;
  • ендоскопія;
  • ультразвукова діагностика.

У клініці на постійній основі діє спеціальна пропозиція: консультація фахівця разом з проходженням ультразвукової діагностики = менша ціна!

У своїй практиці лікарі «Оксфорд Медікал» прагнуть не тільки відновити здоров'я юних пацієнтів, але і зробити так, щоб у них не виникало страху до білих халатів, щоб лікування проходило максимально комфортно для дитини та ефективно.  За результатами огляду та діагностики лікар призначає індивідуальний план лікування, що враховує особливості дитячого організму і його поточний стан.  Крім того, лікарі клініки консультують батьків з питань грудного вигодовування, вакцинації, здорового розвитку та ін.

Хороший и оперативный персонал. (терапевт и анализ крови).

Володимир, 11.03.2021

Коли йдеш до приватної клініки, то сподіваєшся на трошечки кращий прийом, ніж в державній поліклініці. Різниці я не відчула. У мене був запис до конкретного лікаря, але прийом проводив зовсім інший лікар, який мене трохи проігнорувала. Я не перший раз у терапевта і я хотіла, щоб лікар мене послухала, як має це і відбуватися. Між терапевтом і персоналом на ресепшен не було повної домовленості, мене розрахували, але документів мені не дали, поки я не пояснила, що заключення я не отримала. По-друге, у мене взяли аналізи, але не попередили за який час результати аналізів будуть готові, а вони робляться довше чим в лабораторіях. Лікар терапевт не знає, які лікарі приймають в клініці. Лікар хотів , щоб мене ще отримав ЛОР, але з'ясувалось що ЛОРа в клініці взагалі не має. На наступний день я пішла до іншої клініки на прийом до ЛОРа, але неприємні враження залишились.

Татьяна, 21.10.2020

Отличный врач, очень компетентна в своей работе. Дала все рекомендации и хорошие советы.

Яна, 12.09.2020

Лікарка прийняла мене на 30 хв раніше зазначеного часу, провела професійну консультацію, препарати не призначала, так, як ще не всі аналізи мною здані. Надала направлення до профільного спеціаліста. Прийомом і обслуговуванням клініки задоволена.

Лидия, 11.09.2020

Доктор был очень вежливым и обходительным. Не устроило то, что у меня не было оговорен один анализ. То есть, его сначала взяли, не объяснив, зачем он нужен, и не предупредив, что он стоит дополнительных денег. Просто поставили перед фактом уже во время оплаты. Итоговая сумма в три раза превысила стоимость визита, и чтобы отказаться от анализа, который я не просила, нужно было сначала побеседовать с врачом, а потом подождать еще какое-то время, прежде чем оплатить просто визит (притом, что на прием я и так попала с задержкой не по своей вине). Выписанные доктором препараты оказались эффективными, состояние здоровья заметно улучшилось, но из-за ситуации с анализом желания обращаться в эту клинику повторно у меня нет.

Дарья, 26.08.2020
Дивитися всі відгуки