Оксфорд Медікал (Oxford Medical) на Предславинській

Оксфорд Медікал (Oxford Medical) на Предславинській

add_box Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Неврологія Ортопедія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Клініка «Оксфорд Медікал» на Предславинській - медичний центр, який надає лікарську допомогу дітям із першого року життя і до повноліття. Тут ведуть прийом педіатри, а також вузькоспеціалізовані фахівці, за місцем можна здати аналізи і пройти комплексне обстеження організму
access_time_filled пн - сб : 8:00 - 20:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Предславинська, 29на карті
Печерський м.Палац Україна

«Оксфорд Медікал» - діагностика і лікування дитячих захворювань

«Оксфорд Медікал» - міжнародна мережа медичних центрів, до якої входять 30 клінік із 19 міст України. У тому числі - дитячий медцентр на Предславинській. Тут батьки можуть отримати консультацію кваліфікованих фахівців у галузі дитячого здоров'я, при необхідності пройти додаткові обстеження (аналізи, гастроскопія, УЗ-діагностика, ендоскопія, профілактичні огляди, кардіограма, дослідження гормонального фону і т. Д.).  Для проведення ультразвукових досліджень в клініці використовується високоточне обладнання виробництва компанії Philips.

У клініці ведуть прийом дитячі лікарі за напрямками:

• педіатрія;
  • ендокринологія;
  • травматологія,;
  • ортопедія.

Послуги медцентру:

• профогляди перед дитячим садком і школою;
  • лабораторні дослідження;
  • ендоскопія;
  • ультразвукова діагностика.

У клініці на постійній основі діє спеціальна пропозиція: консультація фахівця разом з проходженням ультразвукової діагностики = менша ціна!

У своїй практиці лікарі «Оксфорд Медікал» прагнуть не тільки відновити здоров'я юних пацієнтів, але і зробити так, щоб у них не виникало страху до білих халатів, щоб лікування проходило максимально комфортно для дитини та ефективно.  За результатами огляду та діагностики лікар призначає індивідуальний план лікування, що враховує особливості дитячого організму і його поточний стан.  Крім того, лікарі клініки консультують батьків з питань грудного вигодовування, вакцинації, здорового розвитку та ін.

Андрій 17 Квітень 2024
Никонюк Олег Володимирович - дуже хороший лікар, все було чудово, я дуже задоволений роботою лікаря і клініки
Леся 11 Березень 2024
Непогано все пройшло.
Вікторія 28 Січень 2024
Все супер, все добре пройшло. Всім задоволені. Все прекрасно. При потребі будемо знову звертатися у цю клініку.
Андрій 07 Листопад 2023
Все сподобалось. Привітний персонал. Все пройшло добре.
Володимир 11 Березень 2021
Хороший и оперативный персонал. (терапевт и анализ крови).
Філії мережі
Все клініки