Оксфорд Медікал (Oxford Medical) на Предславинській

Відгуки про клініку Оксфорд Медікал (Oxford Medical) на Предславинській

add_box Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Неврологія Ортопедія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Клініка «Оксфорд Медікал» на Предславинській - медичний центр, який надає лікарську допомогу дітям із першого року життя і до повноліття. Тут ведуть прийом педіатри, а також вузькоспеціалізовані фахівці, за місцем можна здати аналізи і пройти комплексне обстеження організму
access_time_filled пн - сб : 8:00 - 20:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Предславинська, 29на карті
Печерський м.Палац Україна
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
39 відгуків
Андрій 17 Квітень 2024
Никонюк Олег Володимирович - дуже хороший лікар, все було чудово, я дуже задоволений роботою лікаря і клініки
Леся 11 Березень 2024
Непогано все пройшло.
Вікторія 28 Січень 2024
Все супер, все добре пройшло. Всім задоволені. Все прекрасно. При потребі будемо знову звертатися у цю клініку.
Андрій 07 Листопад 2023
Все сподобалось. Привітний персонал. Все пройшло добре.
Володимир 11 Березень 2021
Хороший и оперативный персонал. (терапевт и анализ крови).
Татьяна 21 Жовтень 2020
Коли йдеш до приватної клініки, то сподіваєшся на трошечки кращий прийом, ніж в державній поліклініці. Різниці я не відчула. У мене був запис до конкретного лікаря, але прийом проводив зовсім інший лікар, який мене трохи проігнорувала. Я не перший раз у терапевта і я хотіла, щоб лікар мене послухала, як має це і відбуватися. Між терапевтом і персоналом на ресепшен не було повної домовленості, мене розрахували, але документів мені не дали, поки я не пояснила, що заключення я не отримала. По-друге, у мене взяли аналізи, але не попередили за який час результати аналізів будуть готові, а вони робляться довше чим в лабораторіях. Лікар терапевт не знає, які лікарі приймають в клініці. Лікар хотів , щоб мене ще отримав ЛОР, але з'ясувалось що ЛОРа в клініці взагалі не має. На наступний день я пішла до іншої клініки на прийом до ЛОРа, але неприємні враження залишились.
Яна 12 Вересень 2020
Отличный врач, очень компетентна в своей работе. Дала все рекомендации и хорошие советы.
Лидия 11 Вересень 2020
Лікарка прийняла мене на 30 хв раніше зазначеного часу, провела професійну консультацію, препарати не призначала, так, як ще не всі аналізи мною здані. Надала направлення до профільного спеціаліста. Прийомом і обслуговуванням клініки задоволена.
Дарья 26 Серпень 2020
Доктор был очень вежливым и обходительным. Не устроило то, что у меня не было оговорен один анализ. То есть, его сначала взяли, не объяснив, зачем он нужен, и не предупредив, что он стоит дополнительных денег. Просто поставили перед фактом уже во время оплаты. Итоговая сумма в три раза превысила стоимость визита, и чтобы отказаться от анализа, который я не просила, нужно было сначала побеседовать с врачом, а потом подождать еще какое-то время, прежде чем оплатить просто визит (притом, что на прием я и так попала с задержкой не по своей вине). Выписанные доктором препараты оказались эффективными, состояние здоровья заметно улучшилось, но из-за ситуации с анализом желания обращаться в эту клинику повторно у меня нет.
Ярослава 15 Серпень 2020
Толковая консультация, все рассказала, объяснила, все хорошо.
Філії мережі
Все клініки