Медичний центр «Інго» на Великій Васильківській

Медичний центр «Інго» на Великій Васильківській

add_box Акушерство Гінекологія Дерматологія Імунологія Масаж Неврологія ... ще
Багатопрофільна клініка для дорослих і дітей «Інго» надає консультації лікарів 48 лікувальних спеціальностей в межах однієї мережі, діагностику, рентген, УЗД, лабораторні аналізи, комплексні програми та інші послуги в самому серці Києва. Медичний центр оснащений кращим лікувальним і діагностичним обладнанням, а в центрі працюють фахівці з великим досвідом роботи.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 18:00 access_time_filled сб : 9:00 - 18:00 access_time_filled нд : 9:00 - 15:00
вул. Велика Васильківська, 54Бна карті
Голосіївський м.Палац Спорту м.Олімпійська м.Площа Українських Героїв

Медичний центр «Інго» - багатопрофільна клініка для дорослих і дітей, де висококваліфіковані лікарі надають послуги найвищої якості за доступними цінами. У медичному центрі «Інго» можна отримати консультації лікарів 48 лікувальних спеціальностей, а також пройти високоточну діагностику за допомогою сучасного ультразвукового устаткування і рентген-апарату. Також клієнти медичного центру «Інго» можуть здати необхідні лабораторні аналізи не залишаючи стіни медичної установи.

У разі, якщо у вас є симптоми ГРВІ (нежить, кашель, біль у горлі, підвищена температура), консультація надаватиметься у блоці респіраторних захворювань і коштуватиме:

• Первинна консультація - 720 грн;
  • Повторна консультація - 660 грн".

Це лікарі таких спеціальностей: отоларингологи, педіатри, терапевти та сімейні лікарі.

Медичний центр «Інго» надає послуги за такими напрямками:

• терапія;
  • стоматологічна ортодонтія;
  • УЗ-діагностика;
  • рентген;
  • лабораторні аналізи.

Медичний центр «Інго» працює без вихідних і за попереднім записом, щоб клієнти клініки не витрачали свій час в черзі. Привітний персонал і комфортні умови відзначають всі клієнти клініки. Також для комунікації з лікарем клініки можна використовувати онлайн-месенджери (Viber, Telegram, Messenger, Telegram-бот).

Кваліфікація і досвід лікарів, а також впровадження найновіших зарубіжних медичних протоколів позбавляють пацієнта необхідності в зайвих дослідженнях і процедурах. Для постійних клієнтів, сімейних пар, дитячих і корпоративних організацій в клініці діють спеціальні знижки.

Анастасія 02 Липень 2024
Клініка дуже сподобалася
Генадій 02 Липень 2024
Хороша клініка, але нажаль, для нас дуже дорогі послуги
Лариса 26 Червень 2024
Як зайшла в клініку, мене дуже гарно зустріли, що було потрібно пояснили, розказали. Гінеколог Саєнко Ірина Олександрівна, дуже уважна, вислухала все, розказала пояснила. Я залишилась задоволеною.
Любов 15 Червень 2024
В клініці все було добре. Прийом у лікаря, Шелест Ольги Василівни, сподобався