Медичний центр «Інго» на Великій Васильківській

Відгуки про клініку Медичний центр «Інго» на Великій Васильківській

Медичний центр
add_box Акушерство Гінекологія Дерматологія Імунологія Масаж Неврологія ... ще
Багатопрофільна клініка для дорослих і дітей «Інго» надає консультації лікарів 48 лікувальних спеціальностей в межах однієї мережі, діагностику, рентген, УЗД, лабораторні аналізи, комплексні програми та інші послуги в самому серці Києва. Медичний центр оснащений кращим лікувальним і діагностичним обладнанням, а в центрі працюють фахівці з великим досвідом роботи.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 19:00 access_time_filled нд : 9:00 - 16:00
вул. Велика Васильківська, 54Бна карті
Голосіївський м.Палац Спорту м.Олімпійська м.Площа Льва Толстого
Рейтинг клініки розраховується на основі
Зверніться ви знову в клініку?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Перевірені відгуки про клініку
213 Відгуки
Дарья 12 Грудень 2021
Мне понравилась робота рецепции. Я опаздывала на десять минут, но  они меня все равно приняли. Быстро заполнили анкету и сделали все так, что бы я быстрее попала на осмотр. Мне понравился сервис клиники и консультация врача.
Максим 20 Жовтень 2021
В этой клинике мне все понравилось, персонал вежливый. А прием к доктору Сергиенко ( детский ортопед) я вообще осталась довольна. он нам очень помог, и если бы можно было бы поставит больше чем 5 звезд, не задумавшись оставила бы.
Марина 09 Жовтень 2021
Клиника новая, вместо номеров над дверью висит экран на котором написан номер кабинета. Там еще есть функция на которой написано заходите или не заходите. У врача сейчас другой пациент. Я зашла когда было положено зайти, а там сидел другой пациент. Зачем ухищрения такие дорогие, если ими не пользоваться.
Василий 02 Червень 2021
Обслуговування було на високому рівні. Мені все сподобалось
Марта 12 Січень 2021
Клиника очень понравилась, современная, чисто и вежливый персонал. Рекомендую
Елена 22 Грудень 2020
100 % повернуся здавати аналізи, та проводити обстеження! Усе добросовісно та прозоро.
Карина 26 Жовтень 2020
Клиника совсем не о сервисе, лишь бы деньги получить. Неправильный диагноз, направление в закрытую на карантин больницу, некомпетентность как минимум офтальмолога, после этого еще долго по больницам и клиникам будете ходить, а на эту только время потратите.
Валерій 26 Серпень 2020
Чисто, охайно, уважно відносяться до клієнтів.
Любов 11 Травень 2020
Дуже вдячна лікарю. (Трохи) більше б таких лікарів. Дуже уважний, розумний. На всі питання дав відповіді. Я б рекомендувала лікаря. Дуже було добре.
Вита 28 Лютий 2020
Приятный персонал, чисто, современное оборудование
Показати ще 9 Відгукиautorenew
Філії мережі
Все клініки