Поліклініка на Ревуцького - Медичний центр “ІНГО”

Відгуки про клініку Поліклініка на Ревуцького - Медичний центр “ІНГО”

add_box Алергологія Гастроентерологія Гінекологія Імунологія Кардіологія Неврологія ... ще
Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
Поліклініка «Інго» на Ревуцького - сучасна багатопрофільна клініка для дітей та дорослих. В поліклініці «Інго» ви можете пройти консультації лікарів, УЗД, здати аналізи, а також заключити декларацію із сімейним лікарем або педіатром, пройти курс лікувального масажу.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 17:00 access_time_filled сб : 9:00 - 14:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Ревуцького, 5Ана карті
Дарницький м.Дарниця м.Харківська м.Бориспільська м.Позняки
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
10 відгуків
Толок 09 Березень 2024
Сподобалось усе починаючи зі входу - чисто, класно! Усі питання що до візиту до лікаря з'ясувала у телефонному режимі, тобто що потрібно мати при собі на консультації, щоб отримати інформативне спілкування з конкретними рекомендаціями.
Ірина 22 Січень 2024
Все добре пройшло. Все так і має бути. Нормально все було.
Альона 19 Грудень 2023
Сподобався візит до клініки.
Володимир 24 Листопад 2023
Роботу клініки оцінюю високо. Звертався в клініку до  отоларинголога, гарний лікар. Єдине, є побажання до роботи клініки: у лікаря немає засобів перевірки слуху, клініці потрібно забезпечити лікаря обладнанням, щоб після прийому не звертатись в іншу клініку до лікаря такої самої спеціальності
Діана 07 Листопад 2023
В клініці все добре, все чисто, але адміністратор не могла мене зорієнтувати до якого лікаря мені звернутися, тому що я не знаю. Вона повинна бути якоюсь більш впевненішою, чула по голосу, що взагалі не орієнтується до кого на прийом мене записати, потрібен був терапевт. вона не знала навіть кого мене записати. Лікар направив мене до адміна записати мене на аналізи, вона не знала, як це зробити, в принципі не особо критично але все ж . Клініка сама гарна, але адміністратор зустрічає пасивно, якось не зацікавлено, якщо адмін новенька то тоді питань немає, якщо людина тільки вчиться, а якщо вона працює довго, то трішки не приємно
Наталия 03 Лютий 2022
На рецепції дівчата, виявились не дуже ввічливі, можливо тому що був вже вечір, але все одно, вони могли бути більш ввічливими., а загалом клініка не погана.
Екатерина 15 Вересень 2021
Все добре
Антонина 04 Серпень 2020
В клініці дуже привітні та ввічливі дівчатка, все пояснять, покажуть.
Олександр 10 Січень 2020
Аккуратно все чисто и без очереди.
Марьяна 22 Липень 2019
Клинике чисто, красиво, меня немножко смутило то что там мало людей. Мне даже показалось что там их практически нет, возможно я пришла в такое время что не достала много пациентов.
Філії мережі
Все клініки