Блог

Блог Новини DOC.UA Лікарям Гід здоров'ям Поради лікаря Що робити, якщо...
Базовий чекап здоров’я, який варто проходити кожного року.
При проблемах з сечовидільною або репродуктивною системою вам допоможе лікар-уролог. Цей фахівець займається лікуванням захворювань не тільки у чоловіків, а й у жінок. Підготували для вас ТОП-15 кращих урологів за версією DOC.UA.
Чи правда, що від оральних контрацептивів набирають вагу, після їх прийому складно завагітнити, а ризик розвитку раку зростає? Запитали про найбільш розповсюджені міфи лікаря акушера-гінеколога, гінеколога-ендокринолога Дмитра Ярмолова.
Постійні фізичні навантаження, неправильна постава та малорухливий спосіб життя призводять до руйнування хрящової тканини та виникнення захворювань. Щоб запобігти їх розвитку та підтримати здоров'я суглобів, лікарі рекомендують приймати хондропротектори.
На сайті DOC.UA можна не тільки записатися на прийом до окремого лікаря чи на певну медичну послугу. Віднедавна у нас можна замовити організацію комплексного хірургічного лікування.
Практичні поради для батьків, які допоможуть впоратися з дитячим страхом перед візитом до лікаря.
Нова співпраця: онлайн-консультації з лікарями ZDRAVO.
Хоча повністю позбутися шрамів постакне не вийде, існує кілька способів освітлити або зменшити їх видимість.
Чи можна робити МРТ з зубними імплантами? А з кардіостимулятором? Як щодо татуювань? Лікарі діагностичного центру «М-плюс» розповідають про правила безпеки під час процедури.
Шукаєте кращого отоларинголога? У нас для вас добрі новини. На основі відгуків пацієнтів ми склали рейтинг ТОП-15 ЛОР-лікарів за версією користувачів сервісу DOC.UA, який допоможе вам із вибором фахівця.
Показати ще 10 статейautorenew
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right