Сторінка 50: УЗД-фахівці Києва

Лікар УЗД-фахівець Гаркуша Анатолій Іванович на Doc.ua
Лікар УЗ-діагностики, проводить дослідження нирок, органів черевної порожнини, малого таза, шлунково-кишкового тракту, сечостатевої системи. Діагностує причини безпліддя і онкологічні новоутворення в гінекології.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Ярошовець Наталія Сергіївна на Doc.ua
Наталія Сергіївна — акушер-гінеколог і лікар пренатальної діагностики. Спеціалізується на лікуванні патологій шийки матки, спостерігає за вагітністю, включаючи складні випадки з патологіями плоду. Надає медичні послуги з проведення УЗД органів черевної порожнини та нирок, органів малого таза, молочних залоз і щитовидної залози
Лікар Андролог, Сексопатолог, УЗД-фахівець, Уролог Іщук Вадим Васильович на Doc.ua
Спеціаліст з більш ніж 20-річним досвідом працює з пацієнтами, у яких спостерігаються: еректильна дисфункція, чоловіче безпліддя, аденома передміхурової залози та ін. Захворювання на тлі порушень роботи ендокринної системи. Проводить всі необхідні процедури
Лікар Невролог, УЗД-фахівець Адаменко Катерина Борисівна на Doc.ua
Доктор Адаменко Є.Б. займається прийомом і веденням дітей з патологіями перинатально періоду, синдромами гіпо- та гіпердинамії, епілептичними станами, тиками, проблемами психомовного та рухового розвитку, відхиленнями в роботі вегетативної нервової системи та ін.
Лікар Педіатр, УЗД-фахівець, Лікар функціональної діагностики Ігнатова Тетяна Борисівна на Doc.ua
Тетяна Борисівна спеціалізується на проведенні функціональної діагностики у дітей: електрокардіографії, добового моніторування артеріального тиску.
Лікар УЗД-фахівець Радіонова Олена Борисівна на Doc.ua
Лікар Гастроентеролог, Дієтолог, Кардіолог, УЗД-фахівець Богонос Богдан Васильович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на гастроентерології, кардіології, дієтології, ультразвукової діагностики. Проводить консультативний прийом, огляд, УЗД-діагностику, електрокардіографію, підбирає схему лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: грип, бронхіт, серцева недостатність, ангіна, діабет та інші
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог Сафіна Світлана Михайлівна на Doc.ua
Світлана Михайлівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні гінекологічних патологій. У сферу її професійних інтересів входять: гінекологічна ендокринологія, лікування безпліддя, оперативна гінекологія, гістероскопічні операції тощо.
Лікар УЗД-фахівець, Радіолог Хомутов Дмитро Володимирович на Doc.ua
Спеціалізується на проведенні УЗД всіх органів і систем. У зону професійних інтересів входить також лікування статевих інфекцій, хвороб передміхурової залози, статевого члена, хвороб нирок, сечового міхура, еректильної дисфункції. Даний фахівець також веде англомовний прийом
Лікар УЗД-фахівець Дзюба Олена Миколаївна на Doc.ua
Доктор Дзюба є науковим співробітником департаменту функціональної діагностики Інституту педіатрії, акушерства і гінекології НАМНУ. Олена Миколаївна займається проведенням експертного пренатального скринінгу у вагітних, також фахівець здійснює доплерометрію матково-плацентарного кровотоку і інші ультразвукові дослідження, які можуть знадобитися протягом усього терміну вагітності.