Сторінка 48: УЗД-фахівці в Києві

Сьогодні, 2 Червня
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Федулов Олег Станіславович на Doc.ua
Акушер-гінеколог з величезним практичним досвідом лікування гінекологічних патологій методами малоінвазивної терапії. Проводить гінекологічні операції - лапароскопічні, гістероскопічні і абдомінальні: по відновленню тазового дна, пластику зовнішніх статевих органів. Також веде амбулаторний прийом вагітних жінок з супутніми ендокринними захворюваннями
Лікар Гінеколог, Репродуктолог, Гінеколог-ендокринолог, Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Хохлов Олексій Миколайович на Doc.ua
Лікар займається лікуванням ендокринних патологій, інфекційних і запальних захворювань статевих органів у жінок. Проводить діагностичне вишкрібання, гістероскопію, оперативне лікування патологій шийки матки методом кріодеструкції, радіохвильової терапії
Моя Клініка на м. Осокорки
вул. Княжий Затон, 21на карті
Дарницькийм. Осокорки
Медичний центр «Ірис»
вул. Мишуги, 3-Вна карті
Дарницькийм. Позняки
Лікар Невролог, УЗД-фахівець Навроцька (Найдьонова) Юлія Леонідівна на Doc.ua
Навроцька (Найдьонова) Юлія Леонідівна
Спеціаліст займається діагностикою та лікуванням дорсалгій, синдрому вегетативної дисфункції, церебрального арахноїдита, вегетативних криз, панічних атак, головних болей різного генезу, полінейропатії, енцефалопатії, церебрального гіпертонічного кризу, наслідків ЧМТ, залишкових явищ нейроінфекцій, ГПМК, нейроборрелиозу (хвороби Лайма), нейро-COVID.
Медельвейс
вул. Ломоносова, 77на карті
Голосіївськийм. Іподром
Лікар Невролог, УЗД-фахівець Довбняк Орест Федорович на Doc.ua
Лікар-невролог, УЗД-фахівець, проводить лікування вертеброгенних уражень хребта, судинних і запальних захворювань нервової системи, патологій периферичної нервової системи, вегетативних розладів і ін.
Лікар Гастроентеролог, УЗД-фахівець Лобас Катерина Володимирівна на Doc.ua
Лобас Катерина Володимирівна
Лікар вищої категорії, гастроентеролог-УЗД-фахівець. У сферу професійної діяльності входить гастроентерологія, ультразвукова діагностика, гепатологія.
Vita Medical (Віта Медікал) на Бальзака
вул. Оноре де Бальзака, 80на карті
Деснянськийм. Лісова
Лікар УЗД-фахівець, Акушер-гінеколог, Мамолог Трандафілова Олена Михайлівна на Doc.ua
Олена Михайлівна - акушер-гінеколог, займається гінекологічною ендокринологією, лікує патології шийки матки та молочної залози, запальні захворювання, проводить УЗД-дослідження і кольпоскопію.
Сучасна медицина, медичний центр
Повторный прием - 380 грн.
ул. Метрологическая, 44на карті
Голосіївськийм. Теремки
Лікар Онколог, Мамолог, УЗД-фахівець, Хірург Кравчук Юрій Іванович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на маммологічних і шкірних онкозахворюваннях. Проводить діагностику (УЗД, дерматоскопія, пункції), консервативне і хірургічне лікування доброякісних, злоякісних і передракових патологій. Практикує лазерне видалення новоутворень шкіри
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Дуркіна Альона Романівна на Doc.ua
Лікар-гінеколог проводить ефективне лікування інфекцій, які передаються статевим шляхом, запальних захворювань органів малого таза, кіст яєчників, порушень менструального циклу. Доктор допомагає в підготовці і плануванні вагітності
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець, Репродуктолог, Гінеколог-ендокринолог Бєлова Ольга Володимирівна на Doc.ua
Ольга Бєлова - провідний експерт центру в сфері ендокринної гінекології та репродуктології. Довгий час успішно займається лікуванням багатьох гінекологічних захворювань. Проводить оперативні гінекологічні втручання. Лікар допомагає правильно спланувати вагітність, з огляду на особливості пацієнтки, здійснює ведення вагітності будь-якої складності. Веде консультативний мамологічний прийом
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Пінчук Марина Іванівна на Doc.ua
Лікар УЗД-фахівець, репродуктолог, акушер-гінеколог. Спеціалізується на лікуванні безпліддя, внутрішньоматковій інсемінації, радіохвильовому лікуванні патологій шийки матки, проводить УЗ-скринінг вагітних, вакуум-регуляцію менструального циклу. Займається інтимною пластикою: пластика малих статевих губ, хірургічна дефлорація (розтин дівочої пліви), гіменопластика (відновлення дівочої пліви)