Сторінка 48: УЗД-фахівці Києва

Лікар Акушер-гінеколог, Мамолог, УЗД-фахівець Трандафілова Олена Михайлівна на Doc.ua
Олена Михайлівна - акушер-гінеколог, займається гінекологічною ендокринологією, лікує патології шийки матки та молочної залози, запальні захворювання, проводить УЗД-дослідження і кольпоскопію.
Лікар Гастроентеролог, УЗД-фахівець Сердюк Сергій Анатолійович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар другої категорії Сердюк Сергій Анатолійович має значний страж роботи в області гастроентерології та УЗД-діагностики. Проводить огляди та консультації за результатами проведених аналізів, ультразвукове обстеження всіх органів і систем, доплерографію судин організму, діагностику і лікування захворювань
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Ошовська Інна Олександрівна на Doc.ua
Головний лікар, акушер-гінеколог, УЗ-фахівець. Експерт в області діагностики вроджених вад розвитку і патологічних станів плода.
Лікар Ортопед, Травматолог, УЗД-фахівець Абрамович Євгеній Олександрович на Doc.ua
Оперує лікар-травматолог займається діагностикою та лікуванням захворювань суглобів, травматологічної патологією. Малотравматичні операції: артроскопія колінного суглоба при пошкодженнях меніска, передньої хрестоподібної зв'язки, відновлення зв'язок, сухожиль. Використовує ультразвукове дослідження на апараті УЗД експертного класу, внутрішньосуглобові ін'єкції. Підбирає спільно з реабілітологом оптимальну програму розробки після операцій, травм. Друга думка при виборі тактики лікування. Медичний супровід при лікуванні в Україн
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Фененко Вікторія Сергіївна на Doc.ua
Доктор Фененко В.С. є оперуючим гінекологом, фахівцем з терапії всього спектра гінекологічних патологій, ведення ускладненої вагітності з екстрагенітальною патологією, УЗД та ін.
Лікар Гастроентеролог, УЗД-фахівець, Сімейний лікар Багіров Алі Азіз Огли на Doc.ua
Алі Багіров — сімейний лікар, спіціалізіруется на лікуванні захворювань педіатричного, терапевтичного, імунологічного профілю. Володіє базовими навичками квантової терапії та функціональної діагностики
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Касаткіна Тетяна Олександрівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Тетяна Олександрівна займається лікуванням жіночого безпліддя, гормональних порушень (аменорея, дисменорея). Доктор Касаткіна проводить гістероскопію, метросальпінгографію, гістеросальпінгографію. Також спеціалізується на проведенні ультразвукових досліджень молочних і щитовидної залоз, органів малого таза, проводить УЗД при вагітності
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Новосьолова Зоя Вікторівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Проводить лікування таких жіночих хвороб, як порушення менструального циклу, ерозія шийки матки, кіста яєчника, фіброміома матки, а також різні запальні захворювання, в тому числі інфекції, що передаються статевим шляхом.
Лікар УЗД-фахівець Калинчук Анна Михайлівна на Doc.ua
Проводить ультразвукову діагностику всіх органів і систем дорослих і дітей. Володіє методами сонографічного обстеження. Виконує обстеження новонароджених (в тому числі і недоношених).
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Колеснікова Світлана Олексіївна на Doc.ua
Світлана Олексіївна є фахівцем з акушерства, гінекології, УЗ-діагностики в гінекології. Вона займається лікуванням порушень гормональної природи (в тому числі і дисфункції менструального циклу), лікуванням хвороб шийки матки. Також доктор Колесникова займається різнобічними питаннями, що виникають при плануванні сім'ї.