Сторінка 47: УЗД-фахівці Києва

Лікар УЗД-фахівець, Уролог Чорногор Роман Валерійович на Doc.ua
Лікар проводить комплексне лікування захворювань: інфекцій сечостатевої системи, сечокам'яної хвороби, еректильної дисфункції, доброякісної гіперплазії передміхурової залози, нетримання сечі, чоловіче безпліддя
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог Карпенко Анжеліка Миколаївна на Doc.ua
Анжеліка Миколаївна - акушер-гінеколог вищої категорії, гінеколог-ендокринолог, репродуктолог, який оперуючий гінеколог, фахівець ультразвукової діагностики. Також є дитячим гінекологом. Регулярно бере участь в державних і міжнародних конференціях по впровадженню сучасних методик в оперативній гінекології.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог Дениско-Майстренко  Ірина Георгіївна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, лікар УЗД. Займається лікуванням патологій шийки матки, статевих інфекцій, жіночого безпліддя, порушень менструального циклу. Володіє сучасними методиками ультразвукових досліджень, радіохвильової терапії. Займається веденням нормальної і патологічний вагітності
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Карпук Петро Іванович на Doc.ua
Петро Іванович займається питаннями раннього діагностування та терапії таких патологічних гінекологічних станів, як жіноче безпліддя, невиношування вагітності, порушення менструального циклу, хвороби шийки матки, ендометріоз та ін. Також, лікар Карпук регулярно відвідує форуми та конференції, присвячені жіночому здоров'ю.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Тріско Христина Геннадіївна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог, дитячий гінеколог, гінеколог-ендокринолог, УЗ-фахівець. Консультує, проводить УЗД, виконує процедури кріодеструкції, лазерної коагуляції, аргоноплазменної коагуляції. Є консультантом з питань грудного вигодовування.
Лікар УЗД-фахівець, Уролог Артем'єв Дмитро Вікторович на Doc.ua
Лікар проводить прийом (профілактичний), консультування та лікування пацієнтів з проблемами сечостатевої системи. Застосовує широкий спектр сучасних методів діагностики і терапії. Дмитро Вікторович займається проблемами безпліддя (жіночого і чоловічого), медикаментозним лікуванням аденоми простати і простатиту, запальних захворювань органів сечостатевої системи у жінок і чоловіків. Періодично проходить стажування в провідних клініках Америки, Ізраїлю та Європи
Лікар УЗД-фахівець, Уролог, Хірург, Ендоскопіст, Хірург-онколог Юсеф Рамі Мухаммедович на Doc.ua
Лікар уролог, лапароскопист, ендоскопіст, онкохірург, один з провідних оперуючих урологів Києва. У сферу інтересів і професійної діяльності Рамі Мухаммедовича входить діагностика захворювань сечостатевої системи, розробка індивідуальних методів консервативного лікування урологічної патології, а також всі види оперативного лікування: лапароскопічні, ендоскопічні та порожнинні операції. Проводить оперативні втручання методом 3D лапароскопії (нова технологія в лікуванні урологічних захворювань). Практикує лікування ожиріння хірург
Лікар Невролог, УЗД-фахівець Навроцька (Найдьонова) Юлія Леонідівна на Doc.ua
Спеціаліст займається діагностикою та лікуванням дорсалгій, синдрому вегетативної дисфункції, церебрального арахноїдита, вегетативних криз, панічних атак, головних болей різного генезу, полінейропатії, енцефалопатії, церебрального гіпертонічного кризу, наслідків ЧМТ, залишкових явищ нейроінфекцій, ГПМК, нейроборрелиозу (хвороби Лайма), нейро-COVID.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог Хохлов Олексій Миколайович на Doc.ua
Лікар займається лікуванням ендокринних патологій, інфекційних і запальних захворювань статевих органів у жінок. Проводить діагностичне вишкрібання, гістероскопію, оперативне лікування патологій шийки матки методом кріодеструкції, радіохвильової терапії
Лікар Гастроентеролог, УЗД-фахівець Лобас Катерина Володимирівна на Doc.ua
Лікар вищої категорії, гастроентеролог-УЗД-фахівець. У сферу професійної діяльності входить гастроентерологія, ультразвукова діагностика, гепатологія.