Верум експерт

Верум експерт

add_box Андрологія Гастроентерологія Гепатологія Мамологія Онкологія Пластична хірургія ... ще
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 19:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Деміївська, 13, оф. 1Н-7на карті
Голосіївський м.Деміївська

Клініка Verum - сучасний медичний заклад узгодженої медичної допомоги, в якому ми зібрали висококваліфікованих фахівців і забезпечили сучасний рівень технічного обладнання для комплексної діагностики та лікування.

Головна спеціалізація клініки Verum - надання вузькопрофільної медичної допомоги по більш ніж 30 напрямках, зокрема в таких сферах як абдомінальний і ендокринна хірургія, маммология і онкологія, судинна хірургія, урологія, пластична хірургія і гепатологія.

На окрему увагу заслуговує діагностичне обладнання клініки. Для обстеження пацієнтів використовуються високоточні апарати для проведення мамографії, ультразвукової діагностики, стереотаксис і дуктоскоп. Також на базі клініки Verum пацієнти можуть пройти ендоскопічну діагностику шлунково-кишкового тракту (гастроскопію і колоноскопію), а також бронхоскопію.

Клініка Verum обладнана двома операційними залами, палатами інтенсивної терапії і цілодобової реанімацією, а завдяки надзвичайно високому професійному рівню лікарів, Verum має всі необхідні ресурси для діагностики та лікування навіть найскладніших випадків.

У своїй роботі фахівці Verum спираються на міжнародні стандарти надання медичної допомоги і беруть безпосередню участь у міжнародних дослідницьких програмах і клінічних дослідженнях.

Клініка Verum - це кращі досягнення світової медицини, доступні кожному!

Ольга 01 Травень 2024
Хороша, комфортна клініка.Всі дуже привітні та уважні у клініці, як медперсонал, так і лікарі. Мені все дуже сподобалося у цій клініці.
Анна 18 Квітень 2024
У клініці було все супер.Дякую.
Назар 06 Березень 2024
Шикарна клініка,все добре пройшло.
Анна 05 Березень 2024
Клініка хороша, зауважень до персоналу не було, сподобалася
Оксана 29 Лютий 2024
Сподобалося все, добре все було.
Філії мережі
Все клініки