Клініка Верум експерт

Медичний центр
МЗ №1214 от 30.05.2019
Андрологія, Гепатологія, Мамологія, Онкологія, Пластична хірургія, Радіології, Сексопатологія, Урологія, Флебологія, Хірургія ще

Головна спеціалізація клініки Verum - надання вузькопрофільної медичної допомоги по більш ніж 30 напрямках, зокрема в таких сферах як абдомінальний і ендокринна хірургія, маммология і онкологія, судинна хірургія, урологія, пластична хірургія і гепатологія ще

• Пн-Нд: 8:00-21:00

вул. Деміївська, 13, оф. 1Н-7. На карті

Голосіївський , м.Деміївська

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Клініка Verum - сучасний медичний заклад узгодженої медичної допомоги, в якому ми зібрали висококваліфікованих фахівців і забезпечили сучасний рівень технічного обладнання для комплексної діагностики та лікування.

Головна спеціалізація клініки Verum - надання вузькопрофільної медичної допомоги по більш ніж 30 напрямках, зокрема в таких сферах як абдомінальний і ендокринна хірургія, маммология і онкологія, судинна хірургія, урологія, пластична хірургія і гепатологія.

На окрему увагу заслуговує діагностичне обладнання клініки. Для обстеження пацієнтів використовуються високоточні апарати для проведення мамографії, ультразвукової діагностики, стереотаксис і дуктоскоп. Також на базі клініки Verum пацієнти можуть пройти ендоскопічну діагностику шлунково-кишкового тракту (гастроскопію і колоноскопію), а також бронхоскопію.

Клініка Verum обладнана двома операційними залами, палатами інтенсивної терапії і цілодобової реанімацією, а завдяки надзвичайно високому професійному рівню лікарів, Verum має всі необхідні ресурси для діагностики та лікування навіть найскладніших випадків.

У своїй роботі фахівці Verum спираються на міжнародні стандарти надання медичної допомоги і беруть безпосередню участь у міжнародних дослідницьких програмах і клінічних дослідженнях.

Клініка Verum - це кращі досягнення світової медицини, доступні кожному!

Клиника выглядит хорошо, современно, хотя не совсем выдерживают график приёмов. Так же было не очень интуитивно найти необходимый корпус где находится врач. В остальном вопросов не было

Максим, 12.01.2021

Клініка дуже гарна, сучасна та ввічливий персонал. Все сподобалось

Елена, 12.10.2020

Дуже уважні відповідальні, гарні враження після прийому.

михаил, 22.08.2020

Красивое заведение, работают кондиционеры. Врачи - профессионалы.

Анастасия, 13.06.2020

Уважний сервіс. Доступні, незахмарні ціни.

Поліна, 14.02.2020
Дивитися всі відгуки