Верум експерт

Верум експерт

add_box Андрологія Гастроентерологія Гепатологія Мамологія Онкологія Пластична хірургія ... ще
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 19:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Деміївська, 13, оф. 1Н-7на карті
Голосіївський м.Деміївська

Клініка Verum - сучасний медичний заклад узгодженої медичної допомоги, в якому ми зібрали висококваліфікованих фахівців і забезпечили сучасний рівень технічного обладнання для комплексної діагностики та лікування.

Головна спеціалізація клініки Verum - надання вузькопрофільної медичної допомоги по більш ніж 30 напрямках, зокрема в таких сферах як абдомінальний і ендокринна хірургія, маммология і онкологія, судинна хірургія, урологія, пластична хірургія і гепатологія.

На окрему увагу заслуговує діагностичне обладнання клініки. Для обстеження пацієнтів використовуються високоточні апарати для проведення мамографії, ультразвукової діагностики, стереотаксис і дуктоскоп. Також на базі клініки Verum пацієнти можуть пройти ендоскопічну діагностику шлунково-кишкового тракту (гастроскопію і колоноскопію), а також бронхоскопію.

Клініка Verum обладнана двома операційними залами, палатами інтенсивної терапії і цілодобової реанімацією, а завдяки надзвичайно високому професійному рівню лікарів, Verum має всі необхідні ресурси для діагностики та лікування навіть найскладніших випадків.

У своїй роботі фахівці Verum спираються на міжнародні стандарти надання медичної допомоги і беруть безпосередню участь у міжнародних дослідницьких програмах і клінічних дослідженнях.

Клініка Verum - це кращі досягнення світової медицини, доступні кожному!

Крістіна 06 Вересень 2024
У клініці все дуже сподобалося. Візит пройшов чудово.
Ірина 09 Липень 2024
Клдініка високого рівня, все сподобалося, дякую.
Ольга 01 Травень 2024
Хороша, комфортна клініка.Всі дуже привітні та уважні у клініці, як медперсонал, так і лікарі. Мені все дуже сподобалося у цій клініці.
Анна 18 Квітень 2024
У клініці було все супер.Дякую.
Назар 06 Березень 2024
Шикарна клініка,все добре пройшло.
Філії мережі
Все клініки