Медичний центр Верум

Відгуки про клініку Медичний центр Верум

add_box Акушерство Гастроентерологія Гематологія Гінекологія Дерматологія Дієтологія ... ще
Аптека в клініці Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - нд : 8:00 - 21:00
вул. Деміївська 13, оф. 3на карті
Голосіївський м.Деміївська
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
585 відгуків
Вікторія 17 Квітень 2024
В кілініку звертаємося вже не вперше, всією родиною користуємося її послугами, все на належному рівні.
Раїса 10 Квітень 2024
Хороша клініка, все було на вищому рівні, зауважень не було
Тетяна 29 Березень 2024
Шевчук Тетяна Сергіївна - дуже хороший спеціаліст. Людина дуже доброзичлива та людяна. Видно зразу що цей фахівець добре знає свою справу і зажди хоче допомогти.Сама клініка дуже хороша, все було добре. Комфортно та приємно перебувати у цій клініці. Все пройшло досить швидко та якісно.
Яна 15 Березень 2024
Задоволена комфортом в клініці, а також прийомом і діагностикою, наразі очікую на результати, планую повторний прийом, дякую.
Тетяна 26 Лютий 2024
Сподобалась клініка, усі були привітливі та професійні.
Артур 14 Лютий 2024
Нормальна клініка.
Наталія 01 Лютий 2024
Все добре пройшло.
Юлія 14 Грудень 2023
Всім задоволена. Звертаюся не вперше в цю клініку. Робила тут операцію. Довіряю цій клініці.
Виктория 20 Листопад 2023
Лікар був чудовий, максимально мене проконсультувала. В клініці немає жодного діагностичного апарату з мого питання, враховуючи що це був специфічний лікар і платний прийом. Я розраховувала, що мені хоча б поставлять якийсь діагноз і зроблять мінімальні тести, на жаль, лікар не змогла їх зробити через відсутність апаратури, тому я дуже незадоволена цим
Юлія 05 Вересень 2023
Побажання до адміністраторів клініки - бути більш ввічливими, вони не грубіянили, але їхня поведінка відштовхувала, і наскільки я бачила, це була не тільки моя думка.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right
Філії мережі