Медичний центр Верум

Медичний центр Верум

add_box Акушерство Гастроентерологія Гематологія Гінекологія Дерматологія Дієтологія ... ще
«Verum expert» - це медичний центр, орієнтований на системне вирішення питань, пов'язаних з профілактикою, діагностикою та лікуванням широкого спектру захворювань. Тут приймають лікарі 34-х спеціальностей, професіонали з багаторічним досвідом роботи, лідери думок, експерти національного та міжнародного рівня. Медичний центр «Verum expert» - це сучасна, високотехнологічна, результативна медицина stress free профілактика, діагностика та лікування без стресу.
Генератор в клініці Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - сб : 8:00 - 21:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Деміївська 13, оф. 3на карті
Голосіївський м.Деміївська
add_box Андрологія Гастроентерологія Гепатологія Мамологія Онкологія Пластична хірургія ... ще
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 19:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Деміївська, 13, оф. 1Н-7на карті
Голосіївський м.Деміївська

«Verum expert» - це спеціалізований медичний центр експертного рівня. В активі наших лікарів - величезний клінічний досвід, десятки тисяч і успішних операцій і сотні тисяч пацієнтів, що зберегли і відновили своє здоров'я і якість життя. Центр співпрацює і з європейськими медичними клініками, залучає міжнародних експертів за бажанням пацієнта. Також медичний центр «Verum expert» в Києві проводить інструментальну і лабораторну діагностику.

Переваги медичного центру «Verum expert»

Чому варто вибрати саме клініку «Verum expert» в Києві:

• мультидисциплінарний командний підхід;
  • високотехнологічне обладнання: флагманський апарат для ультразвукової діагностики в гінекології, репродуктології та перинатології Voluson E8 BT15 виробництва Австрії (General Electric), сучасне ендоскопічне обладнання для малоінвазивних хірургічних втручань виробництва Німеччини (Karl Schtorz);
  • системна колегіальність: активна співпраця з європейськими медичними клініками і експертами, використання принципу «третього думки» із залученням міжнародних експертів, телемедицини;
  • високі етичні стандарти роботи;
  • медицина stress free - діагностика і лікування без стресу.

У клініці «Verum expert» не просто надають медичну допомогу високого класу, але і супроводжують жінку в усі періоди життя, створюють атмосферу безпеки, довіри і комфорту.

У яких випадках ви можете звернутися в медичний центр «Verum expert»:

• діагностика і лікування гінекологічних захворювань;
  • консультації лікарів різного профілю;
  • ультразвукова діагностика;
  • Лабораторна діагностика;
  • проходження скринінгових програм обстеження, визначення зон і факторів індивідуального ризику;
  • розробка індивідуалізованих програм профілактики розвитку патології;
  • розробка комплексних програм контролю обмінних порушень, ендокринної патології, передпухлинної патології, хронічних інфекційних захворювань, імунних порушень;
  • експертна оцінка складних медичних ситуацій із залученням провідних українських і зарубіжних експертів;
  • розробка індивідуалізованих геропротекторні (антивікових) програм, антиейджингова медицина - комплексний підхід з урахуванням індивідуальних ризиків і наявних або можливих метаболічних і трофічних порушень, а також пухлинної і передпухлинної патології;
  • експертний менеджмент менопаузи;
  • розробка програм збереження репродуктивного здоров'я і відновлення якості життя у жінок з хронічними захворюваннями внутрішніх органів, з онкозахворюваннями;
  • напротехнологіі в лікуванні безпліддя;
  • підготовка до вагітності (Преконцепційна підготовка);
  • спостереження вагітності та пренатальна діагностика;
  • супровід післяпологового періоду.

Додаткові переваги клініки «Verum expert» в Києві:

• працюють без вихідних з 8.00 до 20.00
  • зручне розташування: поруч зі стації метро «Деміївська», є зручний під'їзд на автомобілі;
  • наявність аптечного пункту.

Пацієнти, що записалися на прийом до медичного центру «Verum expert» через сервіс Doc.ua, залишають позитивні відгуки, з якими ви можете ознайомитися на сторінці клініки.

Ірина 09 Липень 2024
Клдініка високого рівня, все сподобалося, дякую.
Олена 01 Липень 2024
Дуже все сподобалося у цій клініці. Дійсно сервіс обслуговування на найвищому рівні було, лікарі у клініці просто чудові фахівці, медперсонал ввічливий та уважний до пацієнтів.
Лариса 19 Червень 2024
Усе пройшло добре, усе сподобалось. Я отримала бажане.
Діана 17 Червень 2024
Візит в клініку сподобався, персонал клініки ввічливий, гарно зустріли, провели, все чітко  розказали
Наталія 12 Червень 2024
Дуже сподобалася клініка. Все було на дуже хорошому та високому рівні.