Медичний центр Верум

Медичний центр Верум

add_box Акушерство Гастроентерологія Гематологія Гінекологія Дерматологія Дієтологія ... ще
«Verum expert» - це медичний центр, орієнтований на системне вирішення питань, пов'язаних з профілактикою, діагностикою та лікуванням широкого спектру захворювань. Тут приймають лікарі 34-х спеціальностей, професіонали з багаторічним досвідом роботи, лідери думок, експерти національного та міжнародного рівня. Медичний центр «Verum expert» - це сучасна, високотехнологічна, результативна медицина stress free профілактика, діагностика та лікування без стресу.
Аптека в клініці Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - нд : 8:00 - 21:00
вул. Деміївська 13, оф. 3на карті
Голосіївський м.Деміївська
add_box Андрологія Гастроентерологія Гепатологія Мамологія Онкологія Пластична хірургія ... ще
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 19:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Деміївська, 13, оф. 1Н-7на карті
Голосіївський м.Деміївська

«Verum expert» - це спеціалізований медичний центр експертного рівня. В активі наших лікарів - величезний клінічний досвід, десятки тисяч і успішних операцій і сотні тисяч пацієнтів, що зберегли і відновили своє здоров'я і якість життя. Центр співпрацює і з європейськими медичними клініками, залучає міжнародних експертів за бажанням пацієнта. Також медичний центр «Verum expert» в Києві проводить інструментальну і лабораторну діагностику.

Переваги медичного центру «Verum expert»

Чому варто вибрати саме клініку «Verum expert» в Києві:

• мультидисциплінарний командний підхід;
  • високотехнологічне обладнання: флагманський апарат для ультразвукової діагностики в гінекології, репродуктології та перинатології Voluson E8 BT15 виробництва Австрії (General Electric), сучасне ендоскопічне обладнання для малоінвазивних хірургічних втручань виробництва Німеччини (Karl Schtorz);
  • системна колегіальність: активна співпраця з європейськими медичними клініками і експертами, використання принципу «третього думки» із залученням міжнародних експертів, телемедицини;
  • високі етичні стандарти роботи;
  • медицина stress free - діагностика і лікування без стресу.

У клініці «Verum expert» не просто надають медичну допомогу високого класу, але і супроводжують жінку в усі періоди життя, створюють атмосферу безпеки, довіри і комфорту.

У яких випадках ви можете звернутися в медичний центр «Verum expert»:

• діагностика і лікування гінекологічних захворювань;
  • консультації лікарів різного профілю;
  • ультразвукова діагностика;
  • Лабораторна діагностика;
  • проходження скринінгових програм обстеження, визначення зон і факторів індивідуального ризику;
  • розробка індивідуалізованих програм профілактики розвитку патології;
  • розробка комплексних програм контролю обмінних порушень, ендокринної патології, передпухлинної патології, хронічних інфекційних захворювань, імунних порушень;
  • експертна оцінка складних медичних ситуацій із залученням провідних українських і зарубіжних експертів;
  • розробка індивідуалізованих геропротекторні (антивікових) програм, антиейджингова медицина - комплексний підхід з урахуванням індивідуальних ризиків і наявних або можливих метаболічних і трофічних порушень, а також пухлинної і передпухлинної патології;
  • експертний менеджмент менопаузи;
  • розробка програм збереження репродуктивного здоров'я і відновлення якості життя у жінок з хронічними захворюваннями внутрішніх органів, з онкозахворюваннями;
  • напротехнологіі в лікуванні безпліддя;
  • підготовка до вагітності (Преконцепційна підготовка);
  • спостереження вагітності та пренатальна діагностика;
  • супровід післяпологового періоду.

Додаткові переваги клініки «Verum expert» в Києві:

• працюють без вихідних з 8.00 до 20.00
  • зручне розташування: поруч зі стації метро «Деміївська», є зручний під'їзд на автомобілі;
  • наявність аптечного пункту.

Пацієнти, що записалися на прийом до медичного центру «Verum expert» через сервіс Doc.ua, залишають позитивні відгуки, з якими ви можете ознайомитися на сторінці клініки.

Анна 18 Квітень 2024
У клініці було все супер.Дякую.
Вікторія 17 Квітень 2024
В кілініку звертаємося вже не вперше, всією родиною користуємося її послугами, все на належному рівні.
Раїса 10 Квітень 2024
Хороша клініка, все було на вищому рівні, зауважень не було
Тетяна 29 Березень 2024
Шевчук Тетяна Сергіївна - дуже хороший спеціаліст. Людина дуже доброзичлива та людяна. Видно зразу що цей фахівець добре знає свою справу і зажди хоче допомогти.Сама клініка дуже хороша, все було добре. Комфортно та приємно перебувати у цій клініці. Все пройшло досить швидко та якісно.
Яна 15 Березень 2024
Задоволена комфортом в клініці, а також прийомом і діагностикою, наразі очікую на результати, планую повторний прийом, дякую.