Медичний центр Верум

Медичний центр Верум

add_box Акушерство Гастроентерологія Гематологія Гінекологія Дерматологія Дієтологія ... ще
Аптека в клініці Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - нд : 8:00 - 21:00
вул. Деміївська 13, оф. 3на карті
Голосіївський м.Деміївська
Тетяна 25 Квітень 2024
Грищук Ксенія Олександрівна -дуже гарний лікар та хороший спеціаліст. Грамотно та доступно усе пояснює, відношення у лікаря до пацієнтів просто чудове, надала усі потрібні рекомендації. Дуже приємний лікар у спілкуванні, я дуже задоволена роботою цього лікаря. Лікар просто молодчинка. Клініка теж дуже сподобалася, приємно було перебувати у цій клініці. Клінікою повністю залишилася задоволена.
Вікторія 17 Квітень 2024
В кілініку звертаємося вже не вперше, всією родиною користуємося її послугами, все на належному рівні.
Раїса 10 Квітень 2024
Хороша клініка, все було на вищому рівні, зауважень не було
Тетяна 29 Березень 2024
Шевчук Тетяна Сергіївна - дуже хороший спеціаліст. Людина дуже доброзичлива та людяна. Видно зразу що цей фахівець добре знає свою справу і зажди хоче допомогти.Сама клініка дуже хороша, все було добре. Комфортно та приємно перебувати у цій клініці. Все пройшло досить швидко та якісно.
Яна 15 Березень 2024
Задоволена комфортом в клініці, а також прийомом і діагностикою, наразі очікую на результати, планую повторний прийом, дякую.
Філії мережі
Все клініки