Клініка Медичний центр Верум Експерт

Медичний центр
Акушерство, Гастроентерологія, Гематологія, Гінекологія, Дерматовенерологія, Дерматологія, Дієтологія, Інфектологія, Кардіологія, Косметологія, Мамологія, Неврологія, Оториноларингологія, Пластична хірургія, Проктологія, Реабілітологія, Рентгенологія, Рефлексотерапія, Терапія, УЗ-діагностика, Урологія, Флебологія, Хірургія, Ендокринологія ще
  • Паркінг,
  • Аптека в клініці,
  • Оплата карткою,

«Verum expert» - це медичний центр, орієнтований на системне вирішення питань, пов'язаних з профілактикою, діагностикою та лікуванням широкого спектру захворювань. Тут приймають лікарі 34-х спеціальностей, професіонали з багаторічним досвідом роботи, лідери думок, експерти національного та міжнародного рівня. Медичний центр «Verum expert» - це сучасна, високотехнологічна, результативна медицина stress free профілактика, діагностика та лікування без стресу. ще

• Пн-Нд: 8:00-21:00

вул. Деміївська 13, оф. 3. На карті

Голосіївський , м.Деміївська

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Недолуга Виктория Александровна была ко мне внимательной, со всех сторон меня осмотрела и прописала препараты. Все прошло хорошо

Александр, 01.09.2021

Персонал клініки не дуже ввічливий, мої питання відривали їх від особистих справ.

Поліна, 14.07.2021

Клиника очень симпатичная. Девочки на ресепшене вежливые. Врачи знающие, с которыми сталкивалась. Но есть огромный минус и, судя по отзывам, это не только моё субъективное мнение. Обращалась к врачам три раза, из них дважды врачи опаздывали на прием

Бугакова Елена, 03.02.2021

Клиника очень чистая и уютно там находится. Несмотря, что мы пришли раньше своего время, там был мягкий уголок где можно было расположится, очень светлая и просторная клиника, не было навязчивого сервиса и приветливый персонал на ресепшене. Все очень понравилось Поминчук Денис Владимирович дружелюбный человек. С чувством умора и вызывает доверительные эмоции.

Ксения, 07.12.2020

Рядом с домом, можно платить картой, все анализы берут на месте.

Анна, 23.10.2020
Дивитися всі відгуки