Отзывы о клинике Медицинский центр Verum (Верум)

Акушерство, Гастроэнтерология, Гематология, Гинекология, Дерматовенерология, Дерматология, Диетология, Инфектология, Кардиология, Косметология, Маммология, Неврология, Оториноларингология, Пластическая хирургия, Проктология, Реабилитология, Рентгенология, Рефлексотерапия, Терапия, УЗ-диагностика, Урология, Флебология, Хирургия, Эндокринология еще
Участник корпоративной программы
  • Аптека в клинике,

ул. Демеевская 13, оф. 3. На карте

Голосеевский, Демеевка , м.Демеевская

Приміщення зовсім маленьке, коридорчики вузенькі, не зовсім схоже на клініку. Дякую.

Юлія, 05.09.2018

Не понравилось, что постоянно переносили прием.

Ольга, 14.07.2018

Клиника отличная, внутри все чистое и новое. На рецепции сидят приятные девушки.

Ольга, 12.07.2018

Мне клиника нравится, можно сказать самая "человечная".

Татьяна, 06.07.2018

Все отлично было и чисто, но как по мне, то не оправдано дорого.

Анна, 05.07.2018

Клиника очень красивая, современная, вежливый персонал.

Людмила, 03.07.2018

На рецепції працівники, на касі і всі інші могли відповісти на всі мої запитання, не важливо, чи це було про аналізи, чи це стосувалось їх роботи.

Юлія, 21.06.2018

Клиника комфортная, персонал вежливый. Все было хорошо.

Елена, 11.06.2018

Все сподобалось, всі уважні. все чітко, швидко, ясно.

Ольга, 09.06.2018

Все прекрасно, доброжелательный персонал, все понравилось.

Дарья, 04.06.2018

Довелось чекати,я чекала 15 хвилин, а так, все добре

Светлана, 01.06.2018

Окремо хочу виразити подяку моєму анестезіологу, також талановитому лікарю - П'ятковській Наталіі Володимирівні. Також лікар від Бога. В жодній клініці я не бачила стільки уважних та чуйних людей. Клініка зуміла зібрати цвіт націі. Наталя Володимирівна, ,щойно почала консультувати, чітко та доступно окреслила кроки та етапи хірургічного втручання. Все доступно, професійно, ніжно, як жінка, грамотно. Спеціаліст вищого класу. Я теж вражена нею, як і Юрченко! Дякую, Наталя Володимирівна за Ваші вмілі ручки, як неболяче вони мене кололи, надавали грамотно анестезію. Ви теж - на вагу золота. Дякую, моя хороша! Також хочу подякувати керівництву клініки, що зуміли зібрати висококваліфікованих медичних сестер, які надзвичайно чітко, грамотно і ввічливо виконують своі обов'язки. Іх імена -Лідочка!Не інакше! чуйна, добре серце і вправні руки! Дякую, моє сонце!А ще -Альона, чорнява красуня! З добрим серцем та ніжними руками. Ще- Катя Бобчук, Борисенко Ліля -ви професіонали своєі справи, добрі та уважні! Дякую Вам, навіть не відчула, що це лікарняні умови. Увага для кожного пацієнта. Хотілося б щоб інші люди теж написали, бо весь персонал клініки, включаючи Resepschen, цього заслуговує. Особлива подяка Олі, санітарочці. Така мила, чуйна, добра, підійде, все допоможе. Оля- дуже хороша людина. Прошу клініку цінувати цих людей. Дякую всім, що Ви є!

Людмила, 31.05.2018

Очень понравилось, симпатичная клиника, легко было найти, девочки на рецепции хорошо встретили, вопросов нет.

Александра, 29.05.2018

Мені сподобалося що все на місці, і УЗД, і лабораторія, не треба йти в інше місце обстежуватися. Єдине що не сподобалося - це те що другий раз я прийшла і в мене просто взяли аналіз і все, але все одно взяли гроші за консультацію.

Олена , 22.05.2018

Все очень замечательно и квалифицированно.

Елена, 14.05.2018

Все было приятно, быстро, без очередей, все понравилось.

Виктория, 10.05.2018

Доктор, который делал УЗИ, мне помог больше, чем доктор.

Александр, 08.05.2018

Прием прошел нормально, приняли без задержек.

Оксана, 23.04.2018

Все прошло на высшем уровне, я довольна очень.

Алеся, 20.04.2018

Меня радует, что клиника работает после 7, это очень удобно.

Екатерина, 20.03.2018

Все было супер! Начиная от встречи на гардеробе и заканчивая приемом у врача. При необходимости буду обращаться в эту клинику.

Марина, 27.02.2018

Девочки на рецепции громко переговаривались, а так все хорошо. Врач на "5".

Елизавета, 23.02.2018

Была приятна забота , подняли настроение.

натали , 17.02.2018

Акция не соответствует действительности.

Яна Сергеевна, 14.02.2018

Уютно ,чисто ,есть место ожидания и место оставить вещи. Вежливый персонал.

Екаткрина, 13.02.2018