Софіївська Борщагівка
Добробут на Софії

Добробут на Софії

add_box Акушерство Гастроентерологія Гематологія Гінекологія Дерматологія Інфектологія ... ще
Медичний Центр «Добробут» для всієї родини на Софіївській Борщагівці надає повний спектр медичних послуг для дорослих і дітей. Тут ви можете отримати професійну консультативну допомогу висококваліфікованих лікарів, точну та швидку лабораторну та інструментальну діагностику на обладнанні експертного класу, пройти вакцинацію та записатися на комплексні програми здоров’я. У центрі приймають лікарі за наступними напрямками: дерматологія, інфекційні хвороби, дитяча ортопедія і травматологія, дитяча гематологія, кардіологія, гастроентерологія, акушерство і гінекологія, неврологія, оториноларингологія, офтальмологія, терапія і сімейна медицина, урологія, хірургія, ендокринологія, проктологія, психологія, лікувальний масаж, кінезіотерапія, ЛФК.
access_time_filled пн - сб : 8:00 - 19:00 access_time_filled нд : 9:00 - 17:00
вул. Яблунева, 26на карті
Без району

Медичний Центр «Добробут» для всієї родини на Софіївській Борщагівці надає широкий спектр медичних послуг для всієї родини, працює без вихідних і щодня може приймати до 400 пацієнтів амбулаторно.

У медичному центрі ведуть прийом сімейний лікар і вузькі спеціалісти: лікарі вищої та першої категорій, доктори та кандидати медичних наук, що мають великий практичний досвід і високу теоретичну підготовку. Високопрофесійна команда використовує сучасні міжнародні клінічні протоколи в лікуванні та діагностиці, засновані на принципах доказової медицини.

Мета клініки - задоволення потреб пацієнтів в якісних медичних послугах з використанням передових медичних та інформаційних технологій.

Переваги, які виділяють клініку на тлі інших:

• надання повного циклу амбулаторно-поліклінічних і діагностичних послуг у зручний час;
  • високий рівень професіоналізму та кваліфікації фахівців клініки;
  • сучасне обладнання від провідних світових виробників;
  • режим роботи фахівців дозволяє своєчасно отримати послуги;
  • відсутність черг і попереднього запису на прийом у зручний час з подальшим смс-інформуванням та, як наслідок, - максимально комфортне відвідування клініки.

У центрі приймають лікарі за наступними напрямками:

Напрями діяльності фахівців для дорослих:

• Дерматологія;
  • Проктологія;
  • Психологія;
  • Лікувальний масаж;
  • Кінезіотерапія, ЛФК.

Напрями діяльності фахівців для дітей:

• Педіатрія;
  • Інфекційні хвороби;
  • Офтальмологія;
  • Отоларингологія;
  • Дерматологія;
  • Хірургія;
  • Ортопедія і травматологія;
  • Гематологія;
  • Лікувальний масаж та лікувальна фізкультура.

У нас ви можете пройти такі дослідження:

• ЕКГ моніторинг Lifesignal;
  • авторефрактометрія, пневмотонометрія;
  • імпедансометрія;
  • дерматоскопія та трихоскопія;
  • плантографія
  • спірографія;
  • білітест;
  • повний спектр ультразвукових досліджень дорослих і дітей;
  • кольпоскопія;
  • інструментальна діагностика ЛОР-захворювань (діагностична ендоназальна відеоендоскопія та інше);
  • електрокардіографія;
  • кардіотокографія.

Фізіотерапія

• ЛФК;
  • класичний масаж;
  • всі види лікувального масажу;
  • тейпування;
  • рефлексотерапія – це метод фізичного впливу на точкові ділянки поверхні тіла (точки акупунктури). Завдяки такому впливу виникає імпульс, який передається у відповідні нервові центри, а ті, зі свого боку, передають сигнал до ураженого органа, активізуючи систему самовідновлення організму.
Ангеліна 13 Серпень 2024
Прийомом задоволені, все добре було, дякуємо.
Анна 12 Серпень 2020
Всі приємні лікарі не поспішав. Все подивився ретельно.
Людмила 02 Червень 2020
Дуже сподобалась консультація. Кара Олеся Федорівна все пояснила та розповіла. Залишилась дуже задоволеною візитом
Андрей 13 Лютий 2020
Внимательный и отзывчивый персонал, уютная атмосфера.
Мария 01 Лютий 2020
Клиника комфортная, чистая. Персонал вежливый.
Філії мережі
Все клініки