Софіївська Борщагівка
Добробут на Софії

Відгуки про клініку Добробут на Софії

add_box Акушерство Гастроентерологія Гематологія Гінекологія Дерматологія Інфектологія ... ще
Медичний Центр «Добробут» для всієї родини на Софіївській Борщагівці надає повний спектр медичних послуг для дорослих і дітей. Тут ви можете отримати професійну консультативну допомогу висококваліфікованих лікарів, точну та швидку лабораторну та інструментальну діагностику на обладнанні експертного класу, пройти вакцинацію та записатися на комплексні програми здоров’я. У центрі приймають лікарі за наступними напрямками: дерматологія, інфекційні хвороби, дитяча ортопедія і травматологія, дитяча гематологія, кардіологія, гастроентерологія, акушерство і гінекологія, неврологія, оториноларингологія, офтальмологія, терапія і сімейна медицина, урологія, хірургія, ендокринологія, проктологія, психологія, лікувальний масаж, кінезіотерапія, ЛФК.
access_time_filled пн - сб : 8:00 - 19:00 access_time_filled нд : 9:00 - 17:00
вул. Яблунева, 26на карті
Без району
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
відгуків
Анна 12 Серпень 2020
Всі приємні лікарі не поспішав. Все подивився ретельно.
Людмила 02 Червень 2020
Дуже сподобалась консультація. Кара Олеся Федорівна все пояснила та розповіла. Залишилась дуже задоволеною візитом
Андрей 13 Лютий 2020
Внимательный и отзывчивый персонал, уютная атмосфера.
Мария 01 Лютий 2020
Клиника комфортная, чистая. Персонал вежливый.
Поліна 09 Січень 2020
Лікар Лузан Тетяна Олександрівна: надала розгорнуту, професійну консультацію, легко знайшла підхід до дитини, відповіла на всі запитання. Дуже дякуємо!
Нина 19 Грудень 2019
Мы очень довольны. В клинике предусмотрены все условия, тепло, есть вода на каждом этаже. Доброжелательный персонал, который несколько раз объясняет, если пациент с первого раза не понимает. Мы были уже в клинике "Добробут". Были после этого в другой клинике, но потом вернулись опять в эту клинику.
Філії мережі
Все клініки