Добробут на Софії

Медичний Центр «Добробут» для всієї родини на Софіївській Борщагівці надає повний спектр медичних послуг для дорослих і дітей. Тут ви можете отримати професійну консультативну допомогу висококваліфікованих лікарів, точну та швидку лабораторну та інструментальну діагностику на обладнанні експертного класу, пройти вакцинацію та записатися на комплексні програми здоров’я. У центрі приймають лікарі за наступними напрямками: дерматологія, інфекційні хвороби, дитяча ортопедія і травматологія, дитяча гематологія, кардіологія, гастроентерологія, акушерство і гінекологія, неврологія, оториноларингологія, офтальмологія, терапія і сімейна медицина, урологія, хірургія, ендокринологія, проктологія, психологія, лікувальний масаж, кінезіотерапія, ЛФК. ще

• Пн-Сб: 8:00-19:00
  • Нд: 9:00-17:00

вул. Яблунева, 26. На карті

Без району

Медичний Центр «Добробут» для всієї родини на Софіївській Борщагівці надає широкий спектр медичних послуг для всієї родини, працює без вихідних і щодня може приймати до 400 пацієнтів амбулаторно.

У медичному центрі ведуть прийом сімейний лікар і вузькі спеціалісти: лікарі вищої та першої категорій, доктори та кандидати медичних наук, що мають великий практичний досвід і високу теоретичну підготовку. Високопрофесійна команда використовує сучасні міжнародні клінічні протоколи в лікуванні та діагностиці, засновані на принципах доказової медицини.

Мета клініки - задоволення потреб пацієнтів в якісних медичних послугах з використанням передових медичних та інформаційних технологій.

Переваги, які виділяють клініку на тлі інших:

• надання повного циклу амбулаторно-поліклінічних і діагностичних послуг у зручний час;
  • високий рівень професіоналізму та кваліфікації фахівців клініки;
  • сучасне обладнання від провідних світових виробників;
  • режим роботи фахівців дозволяє своєчасно отримати послуги;
  • відсутність черг і попереднього запису на прийом у зручний час з подальшим смс-інформуванням та, як наслідок, - максимально комфортне відвідування клініки.

У центрі приймають лікарі за наступними напрямками:

Напрями діяльності фахівців для дорослих:

• Дерматологія;
  • Проктологія;
  • Психологія;
  • Лікувальний масаж;
  • Кінезіотерапія, ЛФК.

Напрями діяльності фахівців для дітей:

• Педіатрія;
  • Інфекційні хвороби;
  • Офтальмологія;
  • Отоларингологія;
  • Дерматологія;
  • Хірургія;
  • Ортопедія і травматологія;
  • Гематологія;
  • Лікувальний масаж та лікувальна фізкультура.

У нас ви можете пройти такі дослідження:

• ЕКГ моніторинг Lifesignal;
  • авторефрактометрія, пневмотонометрія;
  • імпедансометрія;
  • дерматоскопія та трихоскопія;
  • плантографія
  • спірографія;
  • білітест;
  • повний спектр ультразвукових досліджень дорослих і дітей;
  • кольпоскопія;
  • інструментальна діагностика ЛОР-захворювань (діагностична ендоназальна відеоендоскопія та інше);
  • електрокардіографія;
  • кардіотокографія.

Фізіотерапія

• ЛФК;
  • класичний масаж;
  • всі види лікувального масажу;
  • тейпування;
  • рефлексотерапія – це метод фізичного впливу на точкові ділянки поверхні тіла (точки акупунктури). Завдяки такому впливу виникає імпульс, який передається у відповідні нервові центри, а ті, зі свого боку, передають сигнал до ураженого органа, активізуючи систему самовідновлення організму.

Дівчата дуже ввічливі, розумниці. Молодці! Задаю питання, вони все мені пояснили. Дуже хороші співробітники. І на рецепції дівчина дуже уважна. Мені дуже сподобалося.

Наталия, 10.12.2020

Киево-Святошинський р-н. с. Софиевская Борщаговка. ЖК «София», ул. Боголюбова, 30. На карті

Без района