16 відгуків

Добробут на Софії

Медичний центр для дітей та дорослих на - це діагностика і лікування захворювань більш ніж в 30 напрямках у відповідності з усіма вітчизняними та міжнародними стандартами. Це багатопрофільна клініка, до послуг якої включені консультації фахівців, проведення діагностики, лабораторні дослідження, комплексні програми здоров'я ще

• Сб-Вс: 8:00-20:00

вул. Яблунева, 26. На карті

Без району , м.Житомирська

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться
Схожі діагностичні центри в інших районах міста Софіївської Борщагівки:

Філія надає широкий спектр медичних послуг для всієї родини, працює без вихідних і щодня може приймати до 400 пацієнтів амбулаторно, а також надавати послуги в режимі цілодобового дитячого стаціонару.

За допомогою актуальної діагностики лікарі клініки своєчасно виявляють першопричини захворювання і надають кваліфіковану медичну допомогу. Для проведення досліджень клініка має сучасне високоточне обладнання і кваліфікованих лікарів. Завдяки високому професіоналізму медичних працівників, використання новітніх методів діагностики, а також технологічного оснащення вищого класу пацієнти можуть розраховувати на отримання ефективного лікування на сьогоднішній день.

Мета клініки - задоволення потреб пацієнтів в якісних медичних послугах з використанням передових медичних та інформаційних технологій.

Переваги, які виділяють клініку на тлі інших:

• надання повного циклу амбулаторно-поліклінічних і діагностичних послуг у зручний час;
  • високий рівень професіоналізму та кваліфікації фахівців клініки;
  • сучасне обладнання від провідних світових виробників;
  • режим роботи фахівців дозволяє своєчасно отримати послуги;
  • відсутність черг і попереднього запису на прийом у зручний час з подальшим смс-інформуванням та, як наслідок, - максимально комфортне відвідування клініки.

У медичному центрі для дітей та дорослих на Софії доступний повний спектр медичних послуг:

• дерматологія;
  • гастроентерологія;
  • неврологія;
  • ортопедія і травматологія;
  • оториноларингологія;
  • офтальмологія;
  • судинна хірургія;
  • терапія і сімейна медицина;
  • хірургія;
  • ревматологія;
  • кардіоревматологія;
  • гематологія;
  • урологія і гінекологія;
  • лабораторна та інструментальна діагностика.

У поліклініці проводиться широкий спектр лабораторних та інструментальних досліджень:

• спірографія;
  • променева діагностика (рентгенографія для дітей і дорослих);
  • повний спектр ультразвукових досліджень дорослих і дітей;
  • добовий моніторинг артеріального тиску та ЕКГ;
  • кольпоскопія з виведенням зображення на екран;
  • діагностика ЛОР-захворювань.

Крім того тут можна отримати послуги стаціонарного лікування. Тут є соматичне відділення для дітей, а також денний стаціонар.

Дівчата дуже ввічливі, розумниці. Молодці! Задаю питання, вони все мені пояснили. Дуже хороші співробітники. І на рецепції дівчина дуже уважна. Мені дуже сподобалося.

Наталия, 10.12.2020

Киево-Святошинський р-н. с. Софиевская Борщаговка. ЖК «София», ул. Боголюбова, 30. На карті

с. Софиевская Борщаговка, вул. Боголюбова, 26. На карті

с. Софиевская Борщаговка, ул. Сагайдачного, 15. На карті