Вінниця

УЗД-фахівці в Вінниці

Лікар УЗД-фахівець Деркач  Марина  Демьянівна на Doc.ua
Консультація від400 грн
Лікарка з 24-річним досвідом у медичній галузі. Підхід Марини Демʼянівни ґрунтується на високій якості послуг, ретельному аналізі та індивідуальному підході до кожного пацієнта. Довірте своє здоров'я в руки справжнього фахівця – і ви відчуєте впевненість у своєму майбутньому.
New на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.ua
Лікар УЗД-фахівець, Лікар екстреної медицини Запіченко  Тетяна  Олександрівна на Doc.ua
Консультація від400 грн
Тетяна Олександрівна лікар першої категорії з медицини невідкладних станів та лікар ультразвуковоії діагностики. Приймає дорослих та дітей від 0 років. Проводить УЗД всіх систем організму окрім серця. Тетяна Олександрівна постійно вдосконалює свої знання та вміння з допомогою симпозіумів, конференцій, семінарів.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Загороднюк Оксана  Сергіївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Консультація від650 грн
Акушер-гінеколог другої категорії кваліфікується на діагностиці та терапії захворювань репродуктивної системи, проводить УЗ-дослідження органів малого тазу, кольпоскопію та корекцію гормональних розладів, допомогає відновити та підтримувати жіноче здоров'я, надає послуги з супроводження вагітності
Лікар Мамолог, Онколог, Пластичний хірург, УЗД-фахівець, Хірург Олійниченко Богдан Петрович на Doc.ua
Консультація від450 грн
Онкохірург та спеціаліст з пластичної хірургії виконує операції при аденоматозі, мастопатії, фіброаденомах та кістах різної етіології и локації. Має великий досвід праці, регулярно покращує професійні навички та бере участь у спеціалізаціях, семінарах та конференціях з онкохірургії та УЗД
Консультація від500 грн
Хірург з великим досвідом роботи. Основна спеціалізація - хірургія молочної залози, оперативне лікування онкозахворювань грудей
Лікар Кардіолог, Терапевт, УЗД-фахівець Булан Марія Сергіївна на Doc.ua
Консультація від550 грн
Марія Сергіївна – лікар-терапевт, кардіолог, УЗД-спеціаліст. Займається лікуванням серцево-судинних захворювань, гострих та хронічних хвороб внутрішніх органів. Веде діток від народження
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Кельман Вікторія Володимирівна на Doc.ua
Консультація від550 грн
Лікар акушер-гінеколог. Займається лікуванням захворювань органів малого тазу. Проводить кольпоскопію, УЗД органів малого тазу, УЗД щитовидної залози
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Янюк Ольга Олександрівна на Doc.ua
4.5
Консультація від550 грн
Лікар-гінеколог, УЗД-спеціаліст, автор численних медичних публікацій. Учасник закордонних та міжнародних конференцій. Проводить діагностику і лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом, та інших запальних захворювань органів малого таза, патологічних виділень, порушення менструального циклу, синдрому полікістозних яєчників, патологій шийки матки, клімактеричних розладів, міоми матки, ендометріозу, кісти яєчників
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Гетманова   Людмила   Василівна на Doc.ua
Консультація від540 грн
Чому я працюю лікарем? Я хочу допомагати своїм пацієнткам подолати хворобу, покращити якість життя, бути щасливими, народжувати дітей. Головна особливість моєї професії — не нашкодити. Я хочу «докопатися» до істинної причини недуги. Для цього я керуюсь спеціальними знаннями та вміннями. Я люблю людей. Я люблю працювати. Чекаю на Вас, любі жінки, у медичному центрі «Universum Clinic».
Лікар УЗД-фахівець Сінгаєвська Тетяна  Володимирівна на Doc.ua
Консультація
Показати ще 10 Лікаріautorenew