Вінниця

Дерматологи Вінниці

Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог Мельник Володимир Васильович на Doc.ua
Консультація від800 грн
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні венеричних захворювань і вирішенні будь-яких проблем зі шкірою. Проводить дерматоскопію, видалення бородавок, папілом та кандилом, допомогає позбутися вугревого висипу, подразнень, грибкових уражень та ін. Врач принимает детей с рождения.
Лікар Дерматолог Жабчик Марія Миколаївна на Doc.ua
Консультація від550 грн
Лікар спеціалізується на дерматології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує захворювання і патології дерматологічного профілю. Постійно удосконалює рівень кваліфікації
Лікар Дерматолог, Онколог, Хірург Вовчук Олег Михайлович на Doc.ua
Консультація від350 грн
Вовчук Олег Михайлович — хірург, онкодерматолог, кандидат медичних наук, викладач Вінницького національного медичного університету імені М. І. Пирогова. Більше 30-ти років займається діагностуванням новоутворень шкіри і їх успішним лікуванням
Лікар Дерматолог, Сімейний лікар Поліщук Анна Олександрівна на Doc.ua
Консультація від400 грн
New на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.ua
Лікар Дерматолог, Інфекціоніст, Отоларинголог, Педіатр, Пульмонолог Китасюк  Михайло Русланович на Doc.ua
4.0
Консультація від540 грн
Чому я працюю лікарем? Мені завжди хотілося допомагати дітям, робити їх здоровими, а значить щасливими. Найкраща винагорода для мене – це посмішка дитини та матері – результат моєї праці.
Лікар Дерматолог Човган Ельвіра на Doc.ua
Консультація від400 грн
Спеціалізується на проведенні таких процедур як, фракційний фототермоліз, радіохвильовий ліфтинг, плазмоліфтинг, заповнення скул, губ, корекція препаратами ботулотоксином.
New на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.ua
Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог Кізіна   Ірина  Євгенівна   на Doc.ua
4.4
Консультація від500 грн
В «Центрі гастроентерології та дієтології» Ірина Євгенівна ефективно вирішує широкий спектр дерматологічних та венерологічних проблем. Ірина Євгенівна є доцентом, кандидатом медичних наук по дерматовенерології, а також висококваліфікованим фахівцем з багаторічним досвідом роботи. Ірина Євгенівна відвідє міжнародні конференції та семінари, що дозволяє їй впроваджувати найсучасніші методи лікування та догляду за шкірою.
Лікар Дерматолог, Мануальный терапевт, Рефлексотерапевт, Лікар нетрадиційної медицини Корицький Юрій Вікторович на Doc.ua
Займає посаду заступника головного лікаря в клініці. Юрій Вікторович - фахівець з дерматології, мануальної терапії, рефлексотерапії. Він компетентний в проведенні хроносемантичої діагностики, вегетативно-резонансного тесту, електропунктурної діагностики.
Лікар Дерматолог, Косметолог Драчук Інна Ігорівна на Doc.ua
Професійні інтереси Інни Ігорівни - діагностування та лікування різних хвороб за дерматовенерологічним профілем: алергічні, атопічні дерматити, екзема, псоріаз, вугрової хвороба, дерматомікози та ін.
Лікар Дерматолог, Косметолог Піддубна Тамара Сергївна на Doc.ua
4.0
Лікар спеціалізується на комплексних методиках роботи з якістю шкіри. Володіє сучасними методиками омолодження обличчя і корекції косметичних дефектів за допомогою ін'єкційних методик контурної пластики, биоревитализации, хімічних пілінгів