Вінниця
Кабінет дерматовенерології MV Private Center («МВ Приват Центр»)

Кабінет дерматовенерології MV Private Center («МВ Приват Центр»)

Практикуючий лікар
add_box Дерматологія Дерматовенерологія ... ще
Паркінг
Спеціалізована клініка здійснює лікування дерматологічних хвороб та захворювань, що передаються статевим шляхом. Прийом веде Мельник Володимир Васильович - лікар вищої категорії з медичним стажем понад 30 років
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Магістратська, 3/7на карті
Центральний

MV Private Center - приватний кабінет, в якому веде прийом досвідченний лікар з медичним стажем понад 30 років, Мельник Володимир Васильович. У кліниці кожному пацієнту надається кваліфікована допомога, незалежно від статі та віросповідання, національності, місця проживання та сімейного статусу. Спілкування з лікарем ведеться у приватній обстановці - будь яка інформація залишається між доктором та пацієнтом.

Пріоритетні напрямки діяльності MV Private Center:

• лікування хвороб, що передаються статевим шляхом
  • видалення бородавок, папілом, кондилом
  • діагностика та терапія захворювань шкіри: псоріаз, екзема, червоний плоский лишай, атопічний дерматит, себорейний дермfтит, вугрова хвороба, онихомикоз
  • обстеження на демодекс
  • дерматоскопія

Звернутися за медичною допомогою в «МВ Приват Центр» можуть як дорослі, так и діти - від грудного віку та старше.

Ярослав 03 Травень 2024
Клініка комфортна, звертатимуся.
Марина 13 Квітень 2024
Візит пройшов добре, усім задоволена.
Олександр 12 Березень 2024
Клініка дуже нам сподобалася, домашня атмосфера, все добре, прийняли навіть раніше, лікар дерматолог компетентний, відчувається досвід, тому ми задоволені на всі сто
Олександр 14 Лютий 2024
Все супер пройшло.
Андрій 10 Лютий 2024
Комфортно було. Просторий, зручний кабінет. Все влаштувало. Все добре пройшло.