Кабінет дерматовенерології MV Private Center («МВ Приват Центр»)

Кабінет дерматовенерології MV Private Center («МВ Приват Центр»)

Практикуючий лікар
add_box Дерматологія Дерматовенерологія ... ще
Паркінг
Спеціалізована клініка здійснює лікування дерматологічних хвороб та захворювань, що передаються статевим шляхом. Прийом веде Мельник Володимир Васильович - лікар вищої категорії з медичним стажем понад 30 років
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Магістратська, 3/7на карті
Ленінський
Рейтинг клініки розраховується на основі

MV Private Center - приватний кабінет, в якому веде прийом досвідченний лікар з медичним стажем понад 30 років, Мельник Володимир Васильович. У кліниці кожному пацієнту надається кваліфікована допомога, незалежно від статі та віросповідання, національності, місця проживання та сімейного статусу. Спілкування з лікарем ведеться у приватній обстановці - будь яка інформація залишається між доктором та пацієнтом.

Пріоритетні напрямки діяльності MV Private Center:

• лікування хвороб, що передаються статевим шляхом
  • видалення бородавок, папілом, кондилом
  • діагностика та терапія захворювань шкіри: псоріаз, екзема, червоний плоский лишай, атопічний дерматит, себорейний дермfтит, вугрова хвороба, онихомикоз
  • обстеження на демодекс
  • дерматоскопія

Звернутися за медичною допомогою в «МВ Приват Центр» можуть як дорослі, так и діти - від грудного віку та старше.

Перевірені відгуки про клініку
Юлія 03 Травень 2018
Все сподобалось.
Марина 04 Квітень 2018
Все понравилось.
Діана 24 Жовтень 2017
Ніякого комфорту.
Дмитрий 02 Вересень 2017
Все устроило в работе клиники.