Кабінет дерматовенерології MV Private Center («МВ Приват Центр»)

Кабінет дерматовенерології MV Private Center («МВ Приват Центр»)

Практикующий врач
add_box Дерматология Дерматовенерология ... еще
Парковка
Спеціалізована клініка здійснює лікування дерматологічних хвороб та захворювань, що передаються статевим шляхом. Прийом веде Мельник Володимир Васильович - лікар вищої категорії з медичним стажем понад 30 років
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 15:00 access_time_filled вс : выходной
вул. Магістратська, 3/7на карте
Ленинский

MV Private Center - приватний кабінет, в якому веде прийом досвідченний лікар з медичним стажем понад 30 років, Мельник Володимир Васильович. У кліниці кожному пацієнту надається кваліфікована допомога, незалежно від статі та віросповідання, національності, місця проживання та сімейного статусу. Спілкування з лікарем ведеться у приватній обстановці - будь яка інформація залишається між доктором та пацієнтом.

Пріоритетні напрямки діяльності MV Private Center:

• лікування хвороб, що передаються статевим шляхом
  • видалення бородавок, папілом, кондилом
  • діагностика та терапія захворювань шкіри: псоріаз, екзема, червоний плоский лишай, атопічний дерматит, себорейний дерматит, вугрова хвороба, онихомикоз
  • обстеження на демодекс
  • дерматоскопія

Звернутися за медичною допомогою в «МВ Приват Центр» можуть як дорослі, так и діти - від грудного віку та старше.

Юлія 03 Май 2018
Все сподобалось.
Марина 04 Апрель 2018
Все понравилось.
Діана 24 Октябрь 2017
Ніякого комфорту.
Дмитрий 02 Сентябрь 2017
Все устроило в работе клиники.