Вінниця
MED OK медичний центр

Відгуки про мережу клінік MED OK медичний центр

add_box Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Педіатрія Терапія ... ще
Медичний центр MED OK - мережа медичних центрів у Вінницькій області з повним переліком послуг для дітей і дорослих. Весь процес діагностики, лікування і профілактики хвороб базується виключно на принципах доказової медицини, відповідно до міжнародних протоколів. Всі маніпуляції проводиться за допомогою сучасного, метрологічо повіреного і безпечного обладнання.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 17:00 access_time_filled нд : 9:00 - 15:00
вул. М. Ващука 20 Бна карті
Центральний
вул. Зодчих, 20на карті
Центральний
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 17:00 access_time_filled нд : вихідний
м. Бар, вул. Н. Туніка, 14на карті
Без району
add_box Акушерство Гастроентерологія Гематологія Гінекологія Кардіологія Неврологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 18:00 access_time_filled сб : 9:00 - 17:00 access_time_filled нд : 9:00 - 15:00
вул. Соборна, 18на карті
Замостянський
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
41 відгук
Матвій 15 Серпень 2024
Атмосфера в клініці приємна, затишно, привітні адміністратори, комфортні умови для клієнтів. Лікар, Коробко Юрій Євгенович, дуже уважний, багато дав рекомендацій по догляду за дитиною, все розказав, плануємо звернутися на наступний прийом, ми задоволені прийомом
Владислав 15 Серпень 2024
В клініці приємний персонал
Аделіна 27 Червень 2024
Найкращі враження від візиту, все пройшло чудово, задоволені лікаркою і клінікою, дякуємо!
Людмила 11 Червень 2024
Коринюк Ірина Анатоліївна - чудова людина і лікар, приїхала до хворої, все зробила, призначила лікування. Враження дуже хороші, лікар дуже уважно ставилася до хворої
Давид 03 Червень 2024
Сподобалася клініка, сама клініка дуже красива, охайна та комфортна. Персонал у клініці дуже добрий, ввічливий та уважний. Дуже сильно нам все сподобалося у цій клініці.
Надія 23 Травень 2024
Нам сподобалася клініка, все було чудово.
Мія 19 Травень 2024
Не перший раз зверталися в клініку, все подобається. Чижевська Аліна Василівна - хороший лікар, ми задоволені
Ельдар 07 Травень 2024
Рибінський Максим Володимирович - дуже приємний і кваліфікований лікар. Клініка подобається
Артур 07 Травень 2024
Лікарка Паломарчук Вероніка Володимирівна дуже приємна людина, все розповіла мені, все показала, уважно оглянула дитину. Всім задоволена
Олександр 18 Квітень 2024
Дуже сподобалася дана клініка. Було комфортно, зручно та приємно у цій клініці.
5 chevron_right