Вінниця
GastroClinic

GastroClinic

Лікувальний діагностичний центр
add_box Гастроентерологія Неврологія Проктологія Психологія УЗ-діагностика Ендоскопія ... ще
Лікувально-діагностичний центр «GastroClinic» - це спеціалізований центр професійної ендоскопії та клінічної гастроентерології. Спеціалісти клініки займаються комплексною діагностикою та лікуванням проблем шлунково-кишкового тракту у дорослих та дітей
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб - нд : 9:00 - 16:00
вул. Келецька, 50Бна карті
Вінницька область

GastroClinic – це оперативна допомога в боротьбі з хворобами шлунково-кишкового тракту для дорослих та дітей.

Звертаючись в Лікувально-діагностичний центр «GastroClinic» Ви зможете отримати наступні послуги:

• ендоскопічну діагностику (гастроскопія, колоноскопія) дорослих та дітей;
  • капсульну ендоскопію;
  • УЗД діагностику;
  • консультацію гастроентеролога (дитячого та дорослого);
  • повний комплекс аналізів;
  • денний стаціонар;
  • консультації інших спеціалістів (проктолога, хірурга, психолога, невролога).

Унікальними перевагами є:

• робота на найточнішому діагностичному обладнанні;
  • використання сучасних мініінвазивних технологій;
  • професійний лікарський
  • склад;
  • високоякісний сервіс, приватність та комфорт для пацієнта.
Юлія 24 Березень 2024
Все сподобалося, дякую.
Максим 15 Березень 2024
Сподобалася клініка. Пройшло все чудово. Обслуговування у клініці дуже хороше. Адміністратор на рецепції дуже строгий хотілось, щоб цей адміністратор трошки був більш усміхнений. А загалом клініка нас повністю задовольнила.
Наталя 15 Березень 2024
Все добре пройшло. У клініці дуже привітний персонал. Все було чисто, охайно та комфортно.
Алла 12 Березень 2024
Пройшло все добре, дуже сподобалася клініка.
Вікторія 09 Березень 2024
Лікар, Маринич Любов Іванівна, дуже мені сподобалася. Лікар дуже довго мені все розповідала,  дуже уважна. Гарний лікар.  Клініка сподобалася, чистенька, трохи незручно розташована. З мінусів, не побачила в клініці засобів гігієни.