Ревматологічні клініки у Вінниці (2)

Мережева клініка
    Терапія, УЗ-діагностика, Урологія, Акушерство, Гематологія, Неврологія, Неонатологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Психологія, Ревматологія, Травматологія, Хірургія, Ендокринологія, Сімейна медицина, Дерматовенерологія, Реабілітологія ще

Медичний центр MED OK - мережа медичних центрів у Вінницькій області з повним переліком послуг для дітей і дорослих. Весь процес діагностики, лікування і профілактики хвороб базується виключно на принципах доказової медицини, відповідно до міжнародних протоколів. Всі маніпуляції проводиться за допомогою сучасного, метрологічо повіреного і безпечного обладнання.

Медичний центр MED OK на вул. Соборній
    • Паркінг,
    • Оплата карткою,
    Кардіологія, Неврологія, Неонатологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Педіатрія, Психологія, Реабілітологія, Ревматологія, Сімейна медицина, Терапія, Травматологія, УЗ-діагностика, Хірургія, Ендокринологія ще
    • Нд: 9:00-15:00

Терапія, УЗ-діагностика, Урологія
    • Вс: 9:00-15:00

вул. Зодчих, 20. На карті

Мережева клініка
    Інфектологія, Кардіологія, Мамологія, Неврологія, Онкологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Педіатрія, Проктологія, Пульмонологія, Ревматологія, Терапія, Травматологія, УЗ-діагностика, Урологія, Флебологія, Хірургія, Ендокринологія, Вертебрологія ще

Медичний центр "Моє здоров'я" - багатопрофільний медичний заклад, що надає широкий ряд медичних послуг високої якості. До послуг пацієнтів штат кваліфікованих фахівців, які представляють усі основні напрямки сучасної медицини, повний спектр інструментальної діагностики, власну лабораторію, широкий вибір фізіотерапевтичних послуг та масажу, а також можливість виклику фахівця додому.

Медичний центр Моє здоров'я на пр. Юності
    Дієтологія, Інфектологія, Онкологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Педіатрія, Проктологія, Ревматологія, Терапія, Травматологія, УЗ-діагностика, Урологія, Флебологія, Хірургія, Ендокринологія ще

проспект Юності 16 Б. На карті

Медичний центр Моє здоров'я на Янгеля
    Дієтологія, Інфектологія, Кардіологія, Мамологія, Неврологія, Онкологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Педіатрія, Проктологія, Пульмонологія, Ревматологія, Терапія, Травматологія, УЗ-діагностика, Урологія, Флебологія, Хірургія, Ендокринологія ще
    • Сб-Вс: выходной

вул. Янгеля, 58. На карті

Замостянський

Медичний центр Моє здоров'я
    • Сб-Нд: вихідний

вул. Хмельницьке шосе, 92 (2 поверх). На карті

Центральний

Лікарі ревматологи, артрологи в даній клініці

дивитись все
    Врач: Галютіна  Олена  Юріївна. Онлайн запись к врачу на сайте Doc.ua 38 (043) 257-30-30

Галютіна Олена Юріївна

Ревматолог

Лікар вищої категорії. Кандидат медичних наук.

Вартість прийому : 500 грн