Вінниця
MED OK медичний центр на вул. Зодчих

Відгуки про клініку MED OK медичний центр на вул. Зодчих

add_box Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Педіатрія Терапія ... ще
Медичний центр MED OK надає медичні послуги як для дітей, так і для дорослих. Весь процес діагностики, лікування і профілактики хвороб базується виключно на принципах доказової медицини, відповідно до міжнародних протоколами. Всі маніпуляції проводяться за допомогою якісного та сучасного обладнання.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 17:00 access_time_filled нд : 9:00 - 15:00
вул. Зодчих, 20на карті
Центральний
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
18 відгуків
Матвій 15 Серпень 2024
Атмосфера в клініці приємна, затишно, привітні адміністратори, комфортні умови для клієнтів. Лікар, Коробко Юрій Євгенович, дуже уважний, багато дав рекомендацій по догляду за дитиною, все розказав, плануємо звернутися на наступний прийом, ми задоволені прийомом
Аделіна 27 Червень 2024
Найкращі враження від візиту, все пройшло чудово, задоволені лікаркою і клінікою, дякуємо!
Мія 19 Травень 2024
Не перший раз зверталися в клініку, все подобається. Чижевська Аліна Василівна - хороший лікар, ми задоволені
Ельдар 07 Травень 2024
Рибінський Максим Володимирович - дуже приємний і кваліфікований лікар. Клініка подобається
Олександр 18 Квітень 2024
Дуже сподобалася дана клініка. Було комфортно, зручно та приємно у цій клініці.
Ольга 02 Березень 2024
Клініка сподобалася.
Наталія 22 Лютий 2024
Лікар Бондар Вікторія -лікар кваліфікований фахівець, знає свою справу добре. Сподобався лікар.Чудовий, хороший лікар.
Анна 23 Січень 2024
Повністю задоволена.
Діана 17 Січень 2024
Мені сподобалася атмосфера у клініці. Дівчата приємні на ресепшені.  Лікарі привітні. Дуже приємно було.
Діана 17 Січень 2024
Філії мережі