Вінниця
MED OK медичний центр на вул. Зодчих

Відгуки про клініку MED OK медичний центр на вул. Зодчих

add_box Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Педіатрія Терапія ... ще
Медичний центр MED OK надає медичні послуги як для дітей, так і для дорослих. Весь процес діагностики, лікування і профілактики хвороб базується виключно на принципах доказової медицини, відповідно до міжнародних протоколами. Всі маніпуляції проводяться за допомогою якісного та сучасного обладнання.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 17:00 access_time_filled нд : 9:00 - 15:00
вул. Зодчих, 20на карті
Центральний
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
14 відгуків
Олександр 18 Квітень 2024
Дуже сподобалася дана клініка. Було комфортно, зручно та приємно у цій клініці.
Ольга 02 Березень 2024
Клініка сподобалася.
Наталія 22 Лютий 2024
Лікар Бондар Вікторія -лікар кваліфікований фахівець, знає свою справу добре. Сподобався лікар.Чудовий, хороший лікар.
Анна 23 Січень 2024
Повністю задоволена.
Діана 17 Січень 2024
Мені сподобалася атмосфера у клініці. Дівчата приємні на ресепшені.  Лікарі привітні. Дуже приємно було.
Діана 17 Січень 2024
Лідія 26 Грудень 2023
Не сподобалось те що ми записувалися ще місяць назад на візит, ніхто не повідомив мене про візит. Тобто не було ніякого попереднього дзвінка, нам трохи є що добиратися до клініки. Хотілось би  трохи кращого сервісу.
Катерина 19 Грудень 2023
Сподобався візит до клініки.
Олександр 14 Грудень 2023
Сподобалось у клініці.
Олександр 10 Грудень 2023
Найвищий бал, дуже задоволені, дякую.
Філії мережі
Все клініки