Клініка «MEDOK» медичний центр на вул. Зодчих

Медичний центр
Лицензия №1349 от 15 декабря 2016 года
Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматологія, Кардіологія, Педіатрія, Терапія, УЗ-діагностика, Урологія ще

Медичний центр «MEDOK» надає медичні послуги як для дітей, так і для дорослих. Весь процес діагностики, лікування і профілактики хвороб базується виключно на принципах доказової медицини, відповідно до міжнародних протоколами. Всі маніпуляції проводяться за допомогою якісного та сучасного обладнання. ще

• Нд: 9:00-15:00

вул. Зодчих, 20. На карті

Ленинский

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

У медичному центрі «MEDOK» на вул. Зодчих крім професійно послуг, що надаються вас чекають шанобливе ставлення співробітників, відсутність черг і комфортні умови перебування.

Базові напрямки роботи МЦ:

• педіатрія,
  • вакцинація,
  • терапія,
  • гінекологія,
  • УЗ-діагностика новонароджених, дітей і дорослих,
  • білірубінометр - вимір рівня білірубіну в новороджденних,
  • дитяча кардіоревматологія,
  • дитяча та доросла дерматологія,
  • дитяча урологія,
  • проколювання вушок дітей від 0 і дорослих системою Invernessmed запатентірованая американськими педіатрами,
  • лабораторна діагностика,
  • експрес діагностика коронавыруса, вірус грипу, ротавірусу, стрептотест,
  • послуга виїзду лікаря додому, медсестра на будинок, УЗД на дому, забір аналізів на дому.

Переваги медичного центру «MEDOK»:

• Тільки найкращі доказові лікарі
  • Всі види аналізів
  • Найбільший банк вакцин в Вінниці
  • Новітні прилади для діагностики

Якщо вас, вашого близької людини щось турбує, чи просто хочете перевірити своє здоров'я - лікарі медичного центру «MEDOK» завжди готові прийняти вас в одному із закладів, або виїхати на допомогу за адресою.