Вінниця
MED OK медичний центр на вул. Зодчих

MED OK медичний центр на вул. Зодчих

add_box Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Педіатрія Терапія ... ще
Медичний центр MED OK надає медичні послуги як для дітей, так і для дорослих. Весь процес діагностики, лікування і профілактики хвороб базується виключно на принципах доказової медицини, відповідно до міжнародних протоколами. Всі маніпуляції проводяться за допомогою якісного та сучасного обладнання.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 17:00 access_time_filled нд : 9:00 - 15:00
вул. Зодчих, 20на карті
Центральний

MED OK — мережа приватних медичних центрів у Вінницькій області, що наразі складається з чотирьох сучасних та комфортних закладів. Концепція центрів MED OK — створення універсальної «території здорової родини», де уся сім’я може отримати необхідну допомогу у лікуванні, профілактиці та діагностиці.

Перший медичний центр був відкритий у 2017 році, та одразу отримав багато позитивних відгуків та прихильність своїх клієнтів. Наразі у MED OK налічується більше ніж 600 послуг для всієї родини. А штат нараховує вже більше сотні найкращих доказових лікарів у різних сферах медицини. Піклуючись про комфорт вінничан, для високоспеціалізованих консультацій запрошуються передові вузькі спеціалісти з усієї України.

Велика увага приділяється розвитку діагностичних можливостей наших центрів. Інноваційне обладнання та всі види аналізів уже чекають на клієнтів у MED OK. Доступний сучасний офтальмологічний кабінет з професійним тонометром ICARE200 для безконтактного виявлення глаукоми, гінекологічна ультразвукова діагностика на найкращому УЗД-апараті у Вінниці Voluson E8 для якісного скринінгу вагітності тощо.

Медичним центрам MED OK довіряють більш ніж 8000 відвідував щомісяця. Ми співпрацюємо з усіма страховими компаніями та надаємо пропозиції для бізнесів і стартапів. Головні цінності закладу — це створення сучасного простору для прогресивних, доказових лікарів, які ніколи не припиняють навчання та удосконалення практичних навичок. А також будують з пацієнтами довірливі відносини, що ґрунтуються на взаємоповазі та любові до людей.

MED OK не залишається осторонь викликів сьогодення. Спільно з Міжнародною Організацією з Міграції (провайдером ООН) за 2023 рік безкоштовно було надано більше ніж 100 000 послуг для понад 20 000 вимушено переміщених осіб по всій Вінницькій області.

Для медичних центрів MED OK вагому роль відіграє зворотній зв’язок клієнтів. Кожен може залишити пропозиції, які обов’язково будуть розглянуті керівництвом для покращення роботи закладів. Орієнтуючись на потреби клієнтів створено безліч пакетних пропозицій, що дозволяють економити кошти; пропонується оренда приладів на дім, таких як фотолампи для немовлят; наявні усі необхідні вакцини та експрес-тести; є можливість підписати декларацію із сучасним сімейним лікарем, — загалом усе, що робить медичні послуги найвищого рівня доступними для кожного.

Записуйтесь у MED OK, аби самостійно переконатись, що про Ваше здоров’я дійсно піклуються!

Олександр 18 Квітень 2024
Дуже сподобалася дана клініка. Було комфортно, зручно та приємно у цій клініці.
Ольга 02 Березень 2024
Клініка сподобалася.
Наталія 22 Лютий 2024
Лікар Бондар Вікторія -лікар кваліфікований фахівець, знає свою справу добре. Сподобався лікар.Чудовий, хороший лікар.
Анна 23 Січень 2024
Повністю задоволена.
Діана 17 Січень 2024
Мені сподобалася атмосфера у клініці. Дівчата приємні на ресепшені.  Лікарі привітні. Дуже приємно було.
Філії мережі
Все клініки