«MEDOK» медичний центр на вул. Ващука

«MEDOK» медичний центр на вул. Ващука

Медичний центр
add_box Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Педіатрія Терапія ... ще
Медичний центр «MEDOK» надає повним перелік послуг для дітей і дорослих. Діагностика, лікування та профілактика хвороб базується виключно на принципах доказової медицини, відповідно до міжнародних протоколами. Всі маніпуляції проводиться за допомогою сучасного, метрологічо повіреного і безпечного обладнання.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 17:00 access_time_filled нд : 9:00 - 15:00
вул. М. Ващука 20 Бна карті
Ленінський
Рейтинг клініки розраховується на основі

Медичний центр «MEDOK» на вул. Миколи Ващука - в першу чергу «територія здорової сім'ї», а не «клініка» в класичному розумінні, оскільки крім професійно послуг, що надаються вас чекають шанобливе ставлення співробітників, відсутність черг і комфортні умови перебування.

Оскільки підхід до лікування в МЦ базується на принципах доказової медицини, лікарі постійно наповнюють свою базу знань спираючись на офіційні доказові джерела: Всесвітньої Організації Охорони здоров'я, Американської Академії Педіатрії, МОЗ України, та інших впливових організацій, які об'єднують доказових лікарів у всьому світі.

МЦ співпрацює з найбільшими постачальниками вакцин від провідних виробників світу, а до вакцинації ставляться дуже ретельно.

За роки плідної роботи, серед клієнтів «MEDOK» були і маленькі громадяни з батьками і страхові компанії і власники агрохолдингу, що дбали про здоров'я своїх колег.

Команда МЦ складається з кращих, доказових лікарів, які тісно взаємодіють між собою. Сучасні і прогресивні педіатри, терапевти, кардіологи, хірурги, неврологи, вертебролог, дерматолог, офтальмологи, лікарі УЗД з радістю виконують свою роботу, адже крім реалізації покликання, вони знаходяться в команді однодумців і отримують можливість якісно надавати послуги на сучасному обладнанні експертного рівня.

Якщо вас, вашого близької людини щось турбує, чи просто хочете перевірити своє здоров'я - лікарі медичного центру «MEDOK» завжди готові прийняти вас в одному із закладів, або виїхати на допомогу за адресою.

Перевірені відгуки про клініку
Соломія 22 Червень 2021
Персонал клініки дуже привітний, допоможе, підкаже де що знаходиться, дуже стерильно та чисто. Все сподобалось
Філії мережі
Все клініки