Клініка «MEDOK» медичний центр на вул. Ващука

Медичний центр
Лицензия №1349 от 15 декабря 2016 года
Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматологія, Кардіологія, Педіатрія, Терапія, УЗ-діагностика, Урологія ще

Медичний центр «MEDOK» надає повним перелік послуг для дітей і дорослих. Діагностика, лікування та профілактика хвороб базується виключно на принципах доказової медицини, відповідно до міжнародних протоколами. Всі маніпуляції проводиться за допомогою сучасного, метрологічо повіреного і безпечного обладнання. ще

• Нд: 9:00-15:00

вул. М. Ващука 20 Б. На карті

Ленінський

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Медичний центр «MEDOK» на вул. Миколи Ващука - в першу чергу «територія здорової сім'ї», а не «клініка» в класичному розумінні, оскільки крім професійно послуг, що надаються вас чекають шанобливе ставлення співробітників, відсутність черг і комфортні умови перебування.

Оскільки підхід до лікування в МЦ базується на принципах доказової медицини, лікарі постійно наповнюють свою базу знань спираючись на офіційні доказові джерела: Всесвітньої Організації Охорони здоров'я, Американської Академії Педіатрії, МОЗ України, та інших впливових організацій, які об'єднують доказових лікарів у всьому світі.

МЦ співпрацює з найбільшими постачальниками вакцин від провідних виробників світу, а до вакцинації ставляться дуже ретельно.

За роки плідної роботи, серед клієнтів «MEDOK» були і маленькі громадяни з батьками і страхові компанії і власники агрохолдингу, що дбали про здоров'я своїх колег.

Команда МЦ складається з кращих, доказових лікарів, які тісно взаємодіють між собою. Сучасні і прогресивні педіатри, терапевти, кардіологи, хірурги, неврологи, вертебролог, дерматолог, офтальмологи, лікарі УЗД з радістю виконують свою роботу, адже крім реалізації покликання, вони знаходяться в команді однодумців і отримують можливість якісно надавати послуги на сучасному обладнанні експертного рівня.

Якщо вас, вашого близької людини щось турбує, чи просто хочете перевірити своє здоров'я - лікарі медичного центру «MEDOK» завжди готові прийняти вас в одному із закладів, або виїхати на допомогу за адресою.

Персонал клініки дуже привітний, допоможе, підкаже де що знаходиться, дуже стерильно та чисто. Все сподобалось

Соломія, 22.06.2021
Дивитися всі відгуки