Вінниця
Медичний центр MED OK на вул. Соборній

Відгуки про клініку Медичний центр MED OK на вул. Соборній

add_box Акушерство Гастроентерологія Гематологія Гінекологія Кардіологія Неврологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Медичний центр MED OK надає повним перелік послуг для дітей і дорослих. Діагностика, лікування та профілактика хвороб базується виключно на принципах доказової медицини, відповідно до міжнародних протоколами. Всі маніпуляції проводиться за допомогою сучасного, метеорологічно перевіреного і безпечного обладнання.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 18:00 access_time_filled сб : 9:00 - 17:00 access_time_filled нд : 9:00 - 15:00
вул. Соборна, 18на карті
Замостянський
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
12 відгуків
Вероніка 06 Квітень 2024
Хороша, зручна та комфортна клініка. Все дуже сподобалося у цій клініці.
Тетяна 20 Лютий 2024
Сподобався сервіс у клініці. Сама клініка хороша, всі були привітні, все гарно пояснювали. Все добре пройшло.
Любов 09 Лютий 2024
Гарний сервіс, приємне обслуговування.
Сергій 12 Січень 2024
В клініці сподобалось все, персонал клініки нас гарно зустрів, хороший прийом і сам лікар, Литвин Ганна Петрівна, дуже сподобалась. Лікар молода, гарно все розповіла, сказала що потрібно робити. До лікаря повернемося ще, прийомом задоволені
Вероніка 10 Січень 2024
Лікар,  Литвин  Ганна Петрівна, молодець! Все зробила добре, дуже коректно. Дуже хороший спеціаліст. Клініка на вищому рівні, персонал дуже привітний, все супер!
Матвій 23 Грудень 2023
Сподобалося у клініці. Претензій ніяких немає.
Марія 09 Грудень 2023
Візит відбувся конструктивно, все гаразд. Мені виписали ліки. Клініка класна, дуже комфортна в середині. В загальному все сподобалось.
Вероніка 30 Листопад 2023
Я Попов Володимира Петровича знаю двадцять років. Тільки знаю з хорошої сторони, на нашу область це найкращий лікар.
Юлія 27 Листопад 2023
Досить уважний лікар, професійний, все влаштувало. У клініці  все сподобалось.
Олексій 01 Листопад 2023
Клініка зручна.