Вінниця
Центр гастроентерології та дієтології

Центр гастроентерології та дієтології

add_box Гастроентерологія Дієтологія Кардіологія Терапія Ендокринологія Вертебрологія
Аптека в клініці Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Провідний центр гастроентерології та дієтології з: багаторічним досвідом, висококваліфікованими лікарями, сучасними методами
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 18:00 access_time_filled сб : 9:00 - 16:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Пирогова 46, 13 корпусна карті
Центральний

«Центр гастроентерології та дієтології» - це приватний медичний центр, в якому на високо професійному рівні надають послуги діагностики, лікування, профілактики та реабілітації людей з хворобами ШКТ. Біль, здуття живота, нудота, печія, закрепи, проноси, зайва вага - ці відчуття є свідченням наявності проблем в органах травлення і є приводом відвідати гастроентеролога. Проте не у всіх медичних закладах вам запропонують повний спектр дослідження і лікування.

В «Центрі гастроентерології та дієтології» забезпечено повний цикл: від першого огляду і обстеження - до лікування з можливістю перебування на денному стаціонарі. Головна мета наших лікарів - остаточне одужання кожного пацієнта.

До нас звертаються люди з приводу хвороб стравоходу, шлунку, 12-палої кишки, підшлунковоЇ залози, жовчного міхура, печінки, кишківника, а також вроджених та генетичних хвороб ШКТ.

Для того, щоб з’ясувати причину недуги, спеціалісти центру проводять діагностику, диференційну діагностику з іншими хворобами для того, щоб ствердно знати діагноз та проводити відповідне лікування.

Велику увагу ми приділяємо пацієнтам із суміжними хворобами, тами як цукровий діабет, ожиріння, хвороби серцево-судинної системи. Тому тут також працюють додаткові спеціалісти та проводяться вузькопрофільні огляди.

«Центр гастроентерології та дієтології» забезпечений сучасним діагностичним обладнанням та одними з перших у Вінниці почали використовувати новітні методи, особливо це стосується одного з напрямків УЗД-досліджень - елестографії, яка на сьогоднійшній день є найсучаснішими способом виявлення патологій. Також цей метод є альтернативою інвазивних досліджень - біопсії.

На базі закладу функціонує 2 лабораторії, в яких можна здати будь-які види аналізів.

У нас постійно впроваджуються новітні методики діагностики та лікування хвороб органів травлення, залучаються науково-дослідницькі напрями. Тому пацієнти мають змогу отримувати обстеження та лікування європейського рівня.

Особливої актуальності набув дієтологічний напрям, оскільки наші люди прагнуть навчитися правильно харчуватися та утримувати своє тіло в належних нормах. Їм це вдається отримавши рекомендації та індивідуально підібрану дієту від спеціалістів центру.

Зберігаючи всі ці тенденції підтримання здоров’я організму разом з «Центром гастроентерології та дієтології», це буде сприяти якості життя та довголіттю в подальшому.

Світлана 29 Лютий 2024
Прийом сподобався