Вінниця
Євромед

Відгуки про клініку Євромед

add_box Кардіологія Неврологія Психіатрія ... ще
Паркінг
Єдиний у своєму роді приватний медичний заклад, який займається лікуванням всього спектра психоневрологічних розладів, а також надає наркологічну допомогу. Надають послуги висококваліфікованих лікарів різних спеціальностей, лабораторне та інструментальне обстеження, а також медикаментозне лікування і супровід пацієнтів як в гострому періоді захворювання, так і в реабілітаційному періоді
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 19:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Архітектора Артинова, 38на карті
Центральний
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
39 відгуків
Марина 16 Квітень 2024
Сподобалось ставлення до пацієнтів.
Вікторія 16 Квітень 2024
Не сподобалося як дитині робили укол. Не могли нормально вколоти медсестри, на мою думку потрібно підбирати більш компетентний медперсонал у приватну клініку, тим більше якщо за це платяться кошти.
Діана 05 Квітень 2024
Мені зовсім не сподобалася як працює клініка. В клініці були на консультаціях у лікарів, ніякого висновку по консультаціях не видали, єдине, написали ліки і як їх приймати. До самих лікарів у мене претензій немає, але те що клініка не фіксує висновки лікарів - це є велика проблема. Я начебто сходила на консультації лікарів, а показати висновок своєму лікарю я не можу. Мені доведеться дитину вести ще раз до лікарів, це не є нормально. Ми прийшли в клініку, персонал клініки з нами не привітався, абсолютно ніякої привітності не було, ми сиділи та чекали прийом, я сама нагадувала о прийомі. Персонал зовсім неуважний, не запропонували скористатися гардеробом, на вулиці йшов дощ і речі були мокрі. Дуже незадоволена роботою клініки
Мирослава 04 Квітень 2024
Сподобалось відношення, як на мій погляд, в клініці працюють гарні люди
Павло 03 Квітень 2024
Клініка дуже красива, приємна атмосфера, дуже привітний персонал
Володимир 03 Квітень 2024
Клініка супер, дуже нам все сподобалося. Повністю усе підійшло у цій клініці.
Карина 26 Березень 2024
Все сподобалося, привітний персонал, приємна атмосфера, все було гаразд
Діана-Марія 21 Березень 2024
Сподобалася клініка, все було у клініці просто чудово.
Тетяна 02 Лютий 2024
Сподобалось у клініці.