Вінниця
Центр-В на вул. Пирогова

Центр-В на вул. Пирогова

Лікувальний діагностичний центр
add_box Оториноларингологія Сурдологія ... ще
Основним напрямком роботи «Центру-В» на вул. Пирогова є оториноларингологія. Фахівці успішно проводять лікування наступних хронічних патологій: тонзиліт, синусит, аденоїдит, фарингіт, фронтит, етмоїдит, гайморит. Завдяки такому лікуванню лікарі істотно зменшують кількість хірургічних втручань при ЛОР патологіях.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 16:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Пирогова, 3ана карті
Центральний

«Центр-В» на вулиці Пирогова є медичний центр основною спеціалізацією якого є лікування та діагностика захворювань ЛОР органів у дітей і дорослих. Для цього тут використовують ендоскопічне сучасне обладнання, за допомогою якого постановка діагнозу стає більш точною.

«Центр-В», як лікувально-діагностичний заклад, надає свої послуги вже більше 16 років. Апаратура для ендоскопічних обстежень тут найвищого класу.

Основним напрямком роботи «Центру-В» на вул. Пирогова є оториноларингологія. Лор лікарі, які надають необхідну медичну допомогу пацієнтам, в найкоротші терміни проводять діагностику захворювань горла, носа і вух.

Також в «Центрі-В» надають і такі послуги:

• спектрально-динамічна діагностика організму, яка дозволяє оцінити стан систем і органів пацієнтів і визначити будь-які патологічні процеси;
  • фоніатрія - напрямок в медицині, який передбачає певний спосіб лікування і профілактики порушень голосу;
  • ендоскопія ЛОР-органів;
  • сурдологія - в центрі лікують абсолютно всі захворювання середнього вуха (запальні, вроджені, травматичні);
  • кріолікування ЛОР-органів;
  • фізіотерапевтичні процедури.

У «Центрі-В» успішно проводять лікування наступних хронічних патологій: тонзиліт, синусит, аденоїдит, фарингіт, фронтит, етмоїдит, гайморит. Завдяки такому лікуванню лікарі істотно зменшують кількість хірургічних втручань при ЛОР патологіях.

Констянтин 16 Квітень 2024
Ця клініка дуже нам сподобалася. Комфорт, обслуговування та сервіс були на найвищому рівні. Дуже приємні та кваліфіковані спеціалісти у цій клініці, які добре знають свою справу.
Антоніна 08 Квітень 2024
Чудова клініка, зауважень не було
Анна 06 Квітень 2024
Хороша клініка, все було добре. Все дуже сподобалося у цій клініці.
Михайло 04 Квітень 2024
Клініка сподобалася, все пройшло нормально, все було гаразд.Дуже добре обслуговування у цій клініці.
Ірина 04 Квітень 2024
Дуже сподобалася клініка. Все було дуже  добре у цій клініці.
Філії мережі
Все клініки