Центр-В на вул. Київська

Центр-В на вул. Київська

Лікувальний діагностичний центр
add_box Алергологія Дерматологія Імунологія Кардіологія Неврологія Оториноларингологія ... ще
«Центр-В» являє собою широкопрофільний медичний центр, в стінах якого надають послуги з оториноларингології, фоніатрії, дерматології, кардіології, ендокринології, неврології, неонатології та ін. Провідний напрям роботи лікувально-діагностичного центру - дитяча та доросла оториноларингологія. У центрі використовується сучасне ендоскопічне обладнання, що дозволяє максимально точно ставити правильний діагноз.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 16:00 access_time_filled нд : 10:00 - 14:00
вул. Київська, 5на карті
Замостянський
Рейтинг клініки розраховується на основі

Лікувально-діагностичний заклад «Центр-В» працює протягом 16 років. Починав свою роботу центр спочатку як приватна медична практика по оториноларингології на базі Вінницької дитячої поліклініки №1.

З 2012 року в «Центрі-В» є проведення ендоскопічних обстежень на апаратурі високого класу.

Основні напрямки роботи «Центру-в»:

оториноларингология - в центрі одночасно працює 3 кабінети ЛОР лікарів, в яких надають медичну допомогу пацієнтам. За допомогою сучасного ендоскопа лікарі «Центру-В» в короткі терміни проводять діагностику хвороб вух, носа і горла;

Сурдологія - в «Центрі-В» працює сурдологічний кабінет, в якому займаються дослідженням слуху, відновленням його рівня, підбором слухових апаратів від європейських виробників;

фоніатрія - лікування, а також профілактика хвороб системи голосоутворення.

Для діагностики подібних хвороб у «Центрі-в» проводять:

• ендоскопічну відеоларингоскоп;
  • загальний аналіз крові;
  • ларингоскопічна дослідження гортані, визначення рухливості гортані, тонусу голосових зв'язок, тривалості фонації;
  • обстеження щитовидки;
  • РЕГ;
  • ЕЕГ.

Також в центрі успішно проводиться лікування різноманітних хронічних патологій: тонзиліту, аденоідіта, синуситу, фарингіту, етмоїдити, фронтіта, гаймориту. Завдяки такому лікуванню лікарі «Центру-В» істотно зменшують кількість хірургічних втручань при ЛОР патологіях.

Також в центрі представлені такі медичні напрямки:

• неврологія;
  • неонатологія;
  • імунологія;
  • кардіологія;
  • дієтологія.

Для самих маленьких пацієнтів в «Центрі-в» діють патронажні програми під назвою «Здорові діти», вона призначені для юних пацієнтів до 3 років.

Перевірені відгуки про клініку
Віталій 16 Вересень 2021
Всё прошло прекрасно. Врач своего дела.
Елена 05 Травень 2021
Меня устроило все. Очень внимательная и компетентная. Все было очень хорошо!
Антонина 13 Січень 2021
Очень все понравилось. Персонал хорошо отнесся и доктор квалифицированный.
Кирилл 15 Листопад 2019
Я очень признательна доктору Филюк Вите Николаевне за готовность принять ребёнка с острой болью в ухе в срочном порядке, уже через 30 мин после записи! Доктор быстро провела осмотр, оказала помощь и выписала эффективное лечение. Спасибо Вам!
Алла 18 Липень 2019
Доктор, помог! Он, очень внимательный, быстро оценил ситуацию и назначил лечение, без дополнительных анализов. Я, довольна, все хорошо!
Філії мережі
Все клініки