Вінниця
Центр-В на вул. Київська

Центр-В на вул. Київська

Лікувальний діагностичний центр
add_box Алергологія Дерматологія Імунологія Кардіологія Неврологія Оториноларингологія ... ще
«Центр-В» являє собою широкопрофільний медичний центр, в стінах якого надають послуги з оториноларингології, фоніатрії, дерматології, кардіології, ендокринології, неврології, неонатології та ін. Провідний напрям роботи лікувально-діагностичного центру - дитяча та доросла оториноларингологія. У центрі використовується сучасне ендоскопічне обладнання, що дозволяє максимально точно ставити правильний діагноз.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 16:00 access_time_filled нд : 10:00 - 14:00
вул. Київська, 5на карті
Замостянський

Лікувально-діагностичний заклад «Центр-В» працює протягом 16 років. Починав свою роботу центр спочатку як приватна медична практика по оториноларингології на базі Вінницької дитячої поліклініки №1.

З 2012 року в «Центрі-В» є проведення ендоскопічних обстежень на апаратурі високого класу.

Основні напрямки роботи «Центру-в»:

оториноларингология - в центрі одночасно працює 3 кабінети ЛОР лікарів, в яких надають медичну допомогу пацієнтам. За допомогою сучасного ендоскопа лікарі «Центру-В» в короткі терміни проводять діагностику хвороб вух, носа і горла;

Сурдологія - в «Центрі-В» працює сурдологічний кабінет, в якому займаються дослідженням слуху, відновленням його рівня, підбором слухових апаратів від європейських виробників;

фоніатрія - лікування, а також профілактика хвороб системи голосоутворення.

Для діагностики подібних хвороб у «Центрі-в» проводять:

• ендоскопічну відеоларингоскоп;
  • загальний аналіз крові;
  • ларингоскопічна дослідження гортані, визначення рухливості гортані, тонусу голосових зв'язок, тривалості фонації;
  • обстеження щитовидки;
  • РЕГ;
  • ЕЕГ.

Також в центрі успішно проводиться лікування різноманітних хронічних патологій: тонзиліту, аденоідіта, синуситу, фарингіту, етмоїдити, фронтіта, гаймориту. Завдяки такому лікуванню лікарі «Центру-В» істотно зменшують кількість хірургічних втручань при ЛОР патологіях.

Також в центрі представлені такі медичні напрямки:

• неврологія;
  • неонатологія;
  • імунологія;
  • кардіологія;
  • дієтологія.

Для самих маленьких пацієнтів в «Центрі-в» діють патронажні програми під назвою «Здорові діти», вона призначені для юних пацієнтів до 3 років.

Кіра 23 Квітень 2024
Клініка охайна, сподобалася
Світлана 18 Квітень 2024
У клініці було все добре, дуже приємні люди працюють у цій клініці.
Марія 16 Квітень 2024
Дуже хороший, уважний підхід лікарів, гарно, доступно надають інформацію, добре розповідають. Взагалі, спасибі велике.
Руслан 16 Квітень 2024
Клініка сподобалася, дякуємо.
Марина 16 Квітень 2024
Все нам дуже сподобалося у цій клініці, було дуже комфортно. Задоволені залишилися цією клінікою.
Філії мережі
Все клініки