Центр-В на вул. Космонавтів

Відгуки про клініку Центр-В на вул. Космонавтів

Лікувальний діагностичний центр
add_box Алергологія Гінекологія Дерматологія Дієтологія Імунологія Кардіологія ... ще
«Центр-В» являє собою широкопрофільний медичний центр, в стінах якого надають послуги з оториноларингології, фоніатрії, дерматології, кардіології, ендокринології, неврології, неонатології та ін. Провідний напрям роботи лікувально-діагностичного центру - дитяча та доросла оториноларингологія. У центрі використовується сучасне ендоскопічне обладнання, що дозволяє максимально точно ставити правильний діагноз.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 16:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Космонавтів 53на карті
Замостянський
Рейтинг клініки розраховується на основі
Зверніться ви знову в клініку?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Перевірені відгуки про клініку
160 Відгуки
Оксана 21 Січень 2021
Литвинчук Людмила Николаевна очень внимательная, прекрасный специалист. Все очень понравилось
Юлія 11 Вересень 2020
Спілкування з лікарем не дуже сподобалося. Лікар провів огляд, все як положено, все розказав. Не спорю все було добре. Але назначив цілу купу додаткових аналізів. Можливо не завжди вони потрібні. І як такого лікування навіть на початковий час, щоб до аналізів трошечки симптоми зняти,вона не назначила нічого. Тобто я як прийшла хвора з проблемами, так і пішла від неї хвора. Нічого мені не назначили. Поки не пройдеш аналізи, лікування не буде.
Андрій 31 Серпень 2020
Мені загалом сподобалась клініка і починаючи від рецепції й закінчуючи самим прийманням . Дуже кваліфікована та дуже приємна. Однозначно одні плюси.
Полина 22 Серпень 2020
Очень довольна сервисом, вниманием доктора. Будем обращаться еще в эту клинику.
Наталья 20 Серпень 2020
Зустріли привітно, ввічливо.
Виктория 13 Липень 2020
Была на приеме у доктора уже не первый раз, поэтому обратилась повторно. Все отлично.
Виктория 22 Січень 2020
В клинике была не долго. В клинике везде меня приняли отлично. Уделили мне огромное внимание и мне это очень понравилось. Рекомендую клинику.
Марія 10 Грудень 2019
Нам подобається ця клініка.
Інна 14 Серпень 2019
Я прийшла на огляд, вона оглянула і не змогла нічого сказати по моїх висипах. Не знала що це. Сказала що потрібно поспостерігати за вами. Буде температура іти до інфекціоніста, не пройдуть висипи приходьте в понеділок до мене. Після чого я пішла до іншого лікаря, який подивився і зразу сказав, що це.
Тетяна 29 Липень 2019
Очень приятные люди, я осталась очень довольна. Все хорошо. Назначили лечение, будем лечиться.
Показати ще 3 Відгукиautorenew
Філії мережі
Все клініки