Вінниця
Центр-В на вул. Космонавтів

Відгуки про клініку Центр-В на вул. Космонавтів

Лікувальний діагностичний центр
add_box Алергологія Гінекологія Дерматологія Дієтологія Імунологія Кардіологія ... ще
«Центр-В» являє собою широкопрофільний медичний центр, в стінах якого надають послуги з оториноларингології, фоніатрії, дерматології, кардіології, ендокринології, неврології, неонатології та ін. Провідний напрям роботи лікувально-діагностичного центру - дитяча та доросла оториноларингологія. У центрі використовується сучасне ендоскопічне обладнання, що дозволяє максимально точно ставити правильний діагноз.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 8:00 - 16:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Космонавтів 53на карті
Замостянський
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
95 відгуків
Богдан 20 Серпень 2024
Клініка влаштувала, зауважень немає, консультація сподобалася, звертатимуся, в разі потреби, дякую.
Валентина 16 Серпень 2024
Дуже сподобалася нам ця клініка. Дуже все зручно та не потрібно нікуди їхати є все на місці. Дуже нам це сподобалося.
Наталія 10 Серпень 2024
Чудова клініка. Візит пройшов чудово, як і очікувалося. Отримала відповіді на всі запитання, які мене цікавили. Дійсно отримала все те, що було потрібно.
Ірина 05 Серпень 2024
Раніше у лікаря Вашнівської Оксани Валеріївни була моя мама, так сталося що потрапила до лікаря і я. Мама вилікувалася, були не в нормі печінкові проби. Я отримала гідну консультацію, направлення на діагностику, яку вже пройшла і чекаю результат. Лікарем задоволена, звернуся до лікаря на наступний прийом
Михайло 16 Липень 2024
Жовтан Олена Володимирівна - компетентний лікар, відповіла на всі питання, враження позитивні. Обслуговування в клініці на високому рівні, зауважень до персоналу не було
Олена 04 Липень 2024
Все дуже сподобалося у клініці. Все було добре. Дякую за чудове обслуговування та за прекрасний комфорт перебування у клініці.
Валентина 28 Червень 2024
Клініка заслуговує на самий найвищий бал оцінювання. У клініці дуже приємна атмосфера перебування, чудовий медперсонал та прекрасні лікарі. Дуже залишилися задоволена відвідуванням цієї клініки.
Ганна 17 Червень 2024
Враження позитивні, Коцюк Микола Йосипович - хороший лікар, прийом сподобався
Катерина 13 Червень 2024
Була на консультації у гінеколога Медведчук Марії Леонідівни, залишилась дуже задоволеною - гарна дівчина, добре зі мною спілкувалась, зробила гарний огляд. Візит дуже сподобався.
Аліна 10 Червень 2024
Сподобалося все абсолютно у цій клініці. Було все доволі добре.
5 6 7 8 9 10 chevron_right
Філії мережі