Вінниця
Центр-В на вул. Космонавтів

Відгуки про клініку Центр-В на вул. Космонавтів

Лікувальний діагностичний центр
add_box Алергологія Гінекологія Дерматологія Дієтологія Імунологія Кардіологія ... ще
«Центр-В» являє собою широкопрофільний медичний центр, в стінах якого надають послуги з оториноларингології, фоніатрії, дерматології, кардіології, ендокринології, неврології, неонатології та ін. Провідний напрям роботи лікувально-діагностичного центру - дитяча та доросла оториноларингологія. У центрі використовується сучасне ендоскопічне обладнання, що дозволяє максимально точно ставити правильний діагноз.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 8:00 - 16:00 access_time_filled нд : 8:00 - 15:00
вул. Космонавтів 53на карті
Замостянський
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
74 відгуки
Микола 25 Квітень 2024
Усе на що розраховували, зробили, було гарне обслуговування, залишились задоволеним. Дякуємо.
Максим 18 Квітень 2024
Добре все було у цій клініці, сама клініка зручна та комфортна. Клініка нам сподобалася, повністю усім залишилися задоволені.
Ганна 18 Квітень 2024
Хороша клініка, гарне обслуговування, клініка сподобалася
Галина 17 Квітень 2024
Я задоволена прийомом, дякую.
Антоніна 17 Квітень 2024
Клініка дуже хороша, всі дуже уважні. В клініку зверталася вже не перший раз, все добре, я задоволена
Дмитро 16 Квітень 2024
Клінікою та лікарем задоволений, все влаштувало, дякую.
Іван 15 Квітень 2024
Хороша клініка, все було добре, візит в клініку сподобався
Ольга 14 Квітень 2024
Лікар, Барциховська Євгенія Андріївна, хороший спеціаліст, візитом задоволена. Клініка хороша, без зауважень
Світлана 13 Квітень 2024
Дякую лікарям клініки, що мені допомагали - чудові, уважні, видно що знаючі. Усе відбулось добре, залишилась задоволеною.
Анастасія 11 Квітень 2024
В клініці все було добре, зауважень не було, всі привітні, всю необхідну інформацію підказали, мені сподобалося
5 6 7 8 chevron_right
Філії мережі